Vôňa Vianoc.

23 decembra

Možno sa vám bude zdať, že to z kuchyne rozvoniava vôňa čerstvého perníka, nenechajte sa však pomýliť. To voňajú Vianoce. Každoročne sa uponáhľaný svet na chvíľu zastaví a vychutná si túto vôňu. Vôňu Vianoc. A ako teda Vianoce v skutočnosti voňajú?

Na ich prípravu potrebujete: Smaragdovozelenú jedličku, ktorá dodá každej obývačke nie len kúsok prírody ale aj neodmysliteľný parfum Vianoc. Vôňa medovníkov a vianočných oblátok, ktoré tak delikátne chutia, jednoznačne nesmie ostať v úzadí. Určite nezabudnite na tradične prenikavú arómu kapustnice. Veď čo by to boli za Vianoce bez nej? No ale najhlavnejšia a najdôležitejšia ingrediencia, bez ktorej by snáď ani Vianoce neboli Vianocami je ten priam neskutočný a ničím nerušený pokoj v kombinácii s porozumením. 
Tak cítite to?
Ja & sweetheart v historickej radnici:P Pred koncertom.
Poslenej ingrediencii sa medze nekladú, kľudne preháňajte.:) Tak vám tu prajem zatiaľ pekné predvianočné prípravy. No a tento textík je moja menšia slohová práca zo školy,ktorá sa mi teraz celkom hodí. :)

You Might Also Like

3 comentários

Ďakujem za komentár, všetky si čítam a na všetky aj odpovedám, niekedy mi to trvá dlhšie, ale raz napokon vždy odpoviem. : )

Maj pekný deň bytosť!

Instagram