Free Lines Arrow Ženské Vianoce alebo aj pozdrav z Tokia. | ♥ D.

Ženské Vianoce alebo aj pozdrav z Tokia.

Ani si neviete predstaviť asi tú ženskú radosť ktorá ma premkla keď mi sestra oznámila že mi došla krabica s oblečením! A možnože aj viete.. Ale o tom potom. Ako to všetko začalo? Dostala som správu od jednej milej slečny japonky z nowistyle o ponuke spolupracovať, nebrala som to nejako vážne, no predsa som jej odpísala na všetko čo chcela, veď prečo nie. Medzičasom som na tom aj zabudla, no minulú stredu mi došiel mail, že sa ospravedlňujú, že to trvalo tak dlho, ale vyberali pre mňa veci, ktoré mi budú pasovať a dnes [t.j.v stredu] to konečne vyexpedovali! A čuduj sa svete krabica nadrozmernej veľkosti tu bola už v pondelok. Otvorím ju a vyťahovanie vecí nemá konca kraja! Bolo to ako keď ste si v detstve kúpili Kinder Surprise a túžobne očakávali, že tam bude hračka z hlavnej edícíe a to sa stalo a rovno šesť hračiek! Neviem sa vynadívať ešte doteraz. Neviem  kto tie veci vyberal, ale rozhodne sa mi trafil do vkusu! :) Tak teda posúďte samy/i/é.
Edit: Už viem, kto ich vyberal!  

dress, shoes - nowistyle, hat - clockhouse 

12 comments :

 1. beautiful outfit!lovely colours :)
  great skirt, it looks so cute

  ReplyDelete
 2. I am really impressed by you, love everything here.

  ReplyDelete
 3. tak to gratuluju! a moc ti to sluší :)

  ReplyDelete
 4. super outfit!!
  http://sienastyle.blogspot.it/

  ReplyDelete
 5. parádne veci!! kto vyberal ? :D

  ReplyDelete
 6. This comment has been removed by the author.

  ReplyDelete
 7. chtěla jsem mít vlasy podobný jako máš ty.. mám je skoro takhle dlouhý, ale celkem mi to vadí ale asi se budu stříhat na ramena... Mám? :D já nevim, ale ty moje mě už štvou:DD

  ReplyDelete
 8. wow nádhera nádhera nádhera! ty šatky jsou úžasný:)) tvůj blog se mi strašně líbí, takže od teď jsem tvá nová čtenářka ;)

  ReplyDelete
 9. Nádherná sukně;)
  www.andrejkab.blogspot.cz

  ReplyDelete
 10. ty boty jsou absolutně nejdokonalejší!

  ReplyDelete

Ďakujem za komentár, všetky si čítam a na všetky aj odpovedám, niekedy mi to trvá dlhšie, ale raz napokon vždy odpoviem. : )

Maj pekný deň bytosť!