Free Lines Arrow Halloween /Hell ou in/ & Clockwork Orange /Mechanický pomaranč/ | ♥ D.

Halloween /Hell ou in/ & Clockwork Orange /Mechanický pomaranč/

Ešte pred dvoma týždňami som mala v pláne úplne odignorovať tento "sviatok". Čo odignorovať, odsabotovať rovno. No prišlo na lámanie chleba a neobišlo ma to. Môj hlboko premyslený helouínsky kostým vám tu nebudem opisovať, prv si niečo naštudujte o filme Clockwork orange na wiki a teraz názorná úkážka sťaby z encyklopédie Helouvínskych masiek.

A tematicky pre vás aj piesenka:
Blur - The Universal

súhrn z extrémnej chystačky a pripravovačky, finálne podoby našich podobizní
5 comments :

 1. bože, ja ten film tak nemám rada :D

  ReplyDelete
 2. Měla sis dát i umělý řasy na to jedno očko :) Ale i tak je to super :) My mámě helloween party až dnes, tak sem zvědavá na všechny ty kostýmy :)

  ReplyDelete
 3. Mrzí ma to Bonnit :D

  Mala som umele ale iba na hornom viecku, nehcela som si zalepit oko prilis :D hah, tak uzi si to! :)

  ReplyDelete
 4. fakt podarený kostým konečne vidím niečo bez upírích zubov či veľkej vrstvy makeupu takže palec hore :) film bohužiaľ nepoznám, akurát z toho popisu mi príde zvláštne, že práve hudba resp. tá Beethovena ho doháňala k toľkej agresivite (ak som to teda správne pochopila)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Vďaka:)
   No v podstate Ho dohanala k agresivite az po tom čo podstupil to liecenie ktorom bol vedlajsi ucinok ze sa mu zhnusi hudba, lebo mu tam pustali tie nasilnicke videa a oni mali na pozadi klasicku hudbu

   Delete

Ďakujem za komentár, všetky si čítam a na všetky aj odpovedám, niekedy mi to trvá dlhšie, ale raz napokon vždy odpoviem. : )

Maj pekný deň bytosť!