What to listen to when... I.

06 februára

Kedže dnes vás tu nemôžem vizuálne obohatiť, rozhodla som sa zaútočiť na iné zmysly! O to viac, že sa blíži kritický deň v týždni (štvrtok - ak by ste náhodou nemali poňatie o čase, to sa občas stáva). No a včera, keď som sa učila matematiku [fakt bez srandy] som si vyrobila takú množinu pesničiek s danou vlastnosťou v danom poradí [rozumej upokojujúci playlist] a ono to zrazu nebola až taká otrava a zvládla som toho možno aj viac ako mi je zvykom! Niekto to možno nazve "What to listen to when you wanna sleep", no ja to dnes nazvem "What to listen to keď chcete keepnuť calm". No poslúži v obidvoch prípadoch. Ak je však zdrojom vašej hudby rádio eXpres a iné tak si veľmi asi nezgustnete, no tiež by to nebolo naškodu sa hudobne obrodiť! [:D]
A aby ste si nemuseli všetky piesenky takto pracne naklikávať do jútjubu tak po kliknutí na obrázok sa dostanete do toho oného môjho playlistu aj s tými verziami, ktoré som tam povypisovala.
Takže vás čaká 51 minút a 18 sekúnd plných islandčiny, francúzštiny a angličtiny a bohvie čoho všetkého. Pôjde vám to aj na androidoch a iných hybridoch, žiadne také, že obsah nebol sprístupnený pre mobilné zariadenia, práve kvôli tomu som robila playlist z mobilu, lebo no zamrzí.
Prevládajú ženské hlasy, čo je u mňa dosť paradoxom kedže donedávna som bola výhradne na tie mužské.. asi si čosi kompenzujem.. 
Ak sa do toho pustíte, tak dajte vedieť či vás to calmlo prípadne lajknite na jútube. :}[Sóley som tam zámerne nedala, lebo minule keď som si pustila jej celý album tak som zaspala o druhej na obed a vstala o ôsmej, to nebude náhoda!]
Mám v hlave ešte kopu tém, na ktoré by som vedela spraviť taký playlist, chceli by ste?

You Might Also Like

16 comentários

 1. juu islandstina..jeste jsem to neposlouchala, ale poslechnu ;) .. ja takoveto playlisty hledam (obcas vytvarim) na 8tracks :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Tak elfsky to znie hah :D
   Nechceš sa podeliť s nejakým? O:)

   Odstrániť
  2. mam tam jen čtyři, z toho dva vánoční (seriouselly? :D), ale proč ne :) .. tady moje playlistová stránka: http://8tracks.com/justneedpeace :)

   Odstrániť
  3. Idem mrknùť. Potrebujem čosi iné ako je tento playlist lebo mi ide dookola :D

   Odstrániť
 2. Tak toto si veru vypočujem, očakávam nejaké hudobné lahôdky :)Len...nemala by si aj nejaký čarovný mix ktorý by ma donutil pustit sa do učenia alebo tak čosi? :D Lebo taký by sa mi hodil ako soľ :D

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Oh tak dúfam že nesklamem, pre mňa je to lahôdkové teda dosť len či.. :D daj vedieť potom :}
   Mala som aj taký mix čo ma donútil upratať si, takže dalo by sa možno :D

   Odstrániť
 3. fakt dosť dobrý nápad *.* moc sa mi to páči

  OdpovedaťOdstrániť
 4. prave som premyslala ze by to chcelo nejake nove pisne, tak idem si toto pustit som zvedava na islandstinu a tesim sa na francuzstinu:) kludne mozes robit viac takychto playlistov ;)

  OdpovedaťOdstrániť
 5. I love your blog! Specially the photos because they are so detailed and clear, I can really understand about your post. I followed you on GFC and on BlogLovin'! Maybe you can come by mine too and maybe follow each other? :) Thank you for this post! I can't wait to read more of your posts. More power to you!

  XOXO
  Your new follower,
  www.MusingsofaMakeupMaven.com

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Jeej, takéto playlisty privítam častejšie :) Sama som sa o nejaké pokúšala, ale nevydržalo mi to dlho. Niekedy už neviem, čo počúvať a nechce sa mi ani nič hľadať... Toto je super (hoci som len za pár pesničkami :D).

  http://sonska.blogspot.sk/

  OdpovedaťOdstrániť
 7. ja som hnila este aj rukou hybat na playlist

  OdpovedaťOdstrániť
 8. Absolutely love your blog ^_^

  Follow each other?
  Follow me via GFC : http://kalapalette.blogspot.in/
  Facebook : http://www.facebook.com/Kalapalette

  Kindly let me know where all you are following and I will return the favor.

  Spread some love.

  Apurva
  http://kalapalette.blogspot.in/

  OdpovedaťOdstrániť
 9. Kdes upravovala fotky z Paříže?

  OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem za komentár, všetky si čítam a na všetky aj odpovedám, niekedy mi to trvá dlhšie, ale raz napokon vždy odpoviem. : )

Maj pekný deň bytosť!

Instagram