Free Lines Arrow Žena vs. technika. | ♥ D.

Žena vs. technika.

Náročný ôsmy semestrálny týždeň v živote mladej kybernetky sa niesol v znamení zápočtov, jednotiek a núl, čítačov a časovačov, pulzne šírkovo modelovaného výstupu, evolučných algoritmov, semiautomatickej extrakcie znalostí z databáz a chí-kvadrátu (nič si z toho nerobte, to len ja si vždy pamätám tie najdesivejšie slovné spojenia). No o zachovanie harmónie v technike naštrbenom dievčenskom živote  sa postaralo hneď niekoľko zdrojov radosti. Z materializmu spomeniem napríklad nové prírastky, ktoré nakŕmili moju ponožkovú obsesiu a za najextravagantnejší kúsok (ako by maniačky povedali) dávam do slovnej pozornosti ponožky s tisíc a jednou líškou (bijú sa o infantilné prvenstvo s bambiovcami), na insta určite v blízkej dobe uvidíte. Zo zóny tepla pri srdiečku, i keď som sa nenechala presvedčiť na psychadelický kolotoč, s našou kyber.crew sme pošérovali trdelník, mojich najobľúbenejších kybernetov som obdarovala maličkosťou a následne pozorovala iskričky v očiach, no a na záver sme sa zašli pozrieť na krabíky, škrečky, zajačice a bodkované rybky. Infantilnosť a malé radosti na chvíľočku zatienili svet definícií a procesorov a tak je to správne. Dokonca moja najmilšia architektka je zajtra doma z Prahy a plánujeme povymetať druho.ručné obchody. Jajaaj harmónia chutí či ako sa to?


Šaty.pre.prerastenú.európanku.tričko | Dress.for.overgrown.european.girl.only.tshirt (link) - Oasap
Sukňa.stará.i.známa | Skirt.old.as.well.as.known (link) (recent post) - Sheinside
Kabelka | Bag - od sestry
Tichošľapky (nechcela som byť vulgárna, ale predčasom ma jeden chlapec naučil veľmi veľmi výstižné pomenovanie, do správy vám možno prezradím ak sa opýtate) | Silent.slippers (translation.lol, sometimes it is really hard to translate figments of my brain) - H&M 

Fotil - Cibiscuit


 Ešte som vám chcela ukázať rodinku mojich pseudokrokodílov. Čierna sestra mojej bielej krásavice (ktorú ste videli minule) rozhodne teda nie je čiernou ovcou krokodílicou mojej kabelkovej rodiny, ibažeby bola. A rozhodne nebola krokom vedľa. To sa však o bOOtičkách z triedy plazov povedať nedá. Prišli mi asi pred dvoma týždňami a tak nejako som prestrelila svoju veľkosť, takže som ich musela vypustiť nazad do voľnej prírody. No užaj ako som ich zverejnila na fb, našli si novú adoptívnu mamu. Takže rovnováha v prírode zachovaná.

 But stop, stop, don't close the tab, I wanna show you something. Black sister of my white beauty (you could seen her last time) and she definitely isn't black sheep of my handbags family, is she? Aaand it definitely wasn't the wrong choice. Unlike shoes, I have picked wrong size so I had to released them into the wild. But crocodiles find their adopt mommy and world is once again in harmony for a while.

Kabelka/Bag (link) - Sheinside | Botky/Boots - Romwe

27 comments :

 1. Nádherné vlasy :)
  www.lettertomywardrobe.blogspot.com

  ReplyDelete
 2. Och, keď vidím to slnečné počasie...
  <3

  Patrik
  http://www.madebyboy.com

  ReplyDelete
  Replies
  1. a to ešte mám v zásobe fotky od mora :3

   Delete
 3. Aj ja chcem takú košielku! Ten vzor je úžasný! :)
  Dijoun&Klaudi

  ReplyDelete
 4. úplne dokonalá sukňa! :) a nové kúsky tiež :)

  www.beautiful-savage.blogspot.sk

  ReplyDelete
 5. Zima ti nebola? Aj keď na druhej strane, vidím melóny a hneď mám leto (tak možno to aj ty tak máš). :D Ale tak či onak, je to krásnota, milota, čistota, teplota... No krásnnô :)

  ReplyDelete
 6. Kouzelna kosile a kabelka. A infantilni vzory na cemkoli, to je moje ♡ :D

  ReplyDelete
 7. Tá sukňa je nádherná! A mám presne taký istý foťák, už len doň kúpiť film a ide sa;D

  ReplyDelete
 8. Beautiful shirt I love the watermelon patterns!!!!!!!!!!!!! And your boots are are so sleek and pretty!


  恵美より ♥
  www.emi-doll.blogspot.jp

  JOIN MY GIVE AWAY: www.emi-doll.blogspot.co.uk/2014/11/463-moo-mooo-moooh-navy-blue-lace-polka.html

  ReplyDelete
 9. Tvoje texty sú najnajnajnajbombastickejšie ^^

  ReplyDelete
 10. supermilá blúza toto
  ale tá suknica, no nezáviď!
  :)

  ReplyDelete
 11. love your blog!
  Would you like to follow each other?

  ReplyDelete
 12. Ahoj, máš ráda výzvy? Pokud ano, tak se neváhej zapojit do jedné na blogerky.cz http://www.blogerky.cz/exkluzivne/snowbitch-cz-vyzva. Výzva končí 24.11.!

  ReplyDelete
 13. i love watermelon! i think it's actually my favorite fruit! xx

  ReplyDelete
 14. Teba sa tak dobre cita :) Topanky na poslednej fotky su famozne!

  Prid sa zapojit do giveaway o diar 2015 na mojom blogu :)

  Blonďavá Potvora

  ReplyDelete
 15. So cool! :)

  www.ankyls.blogspot.com

  ReplyDelete
 16. Mám rovnaký foťák :) a úžasné!!! <3 nenormalne krasny blog.

  Oodla Ƹ̴Ӂ̴Ʒ


  ReplyDelete

Ďakujem za komentár, všetky si čítam a na všetky aj odpovedám, niekedy mi to trvá dlhšie, ale raz napokon vždy odpoviem. : )

Maj pekný deň bytosť!