Free Lines Arrow Baklažánka. | ♥ D.

Baklažánka.

Som baklažánka bakalárka! Verili by ste? Ja sama som túto infošku ešte celkom nespracovala a po všetkých ťažkých opúšťancoch, čo som predviedla na blogu, mi je ťažko uveriť samotnému hodnoteniu. A tak sú dve písmenká v kapse a dnes konečne započalo i skutočne pokojné obdobie plné spánku, jedla, práce a kradnutia ľudských duší za pomoci môjho nového kamoša Heliosa. Aspoň teda na dva mesiace minimálne, potom sa budú diať zas veľké veci v živote malej baklažánky nomádky!
#dnesnosím
Týchto ultrakrátkych hnedých hotpantov som sa chcela už zbaviť, lebo vytŕčajúca zadnica podľa mňa môjmu veku neprislúcha (akože keď sa dívam na holky na ulici, tak to neprislúcha a nepristane asi nikomu), no spoluzootiačka Žanet mi vymyslela geniálny plán ako ich nosiť bez_obáv a bez otŕčania poliek. Prúžkované tričko (rovnaké ako v predošlom poste čierne) vpredu zakasané a vzadu voľne rozpustené mi elegantne zakryje všetko čo treba a kraťas pritom nemusia putovať z domu preč. A to som ho pôvodne chcela vrátiť do zootiku, že mi stačí jedno, no nestačí! Okrem iného som na prechádzku vytiahla Friduchu Kahlo na taške, klobúčnik a tichoľapky z H&M, obľúbené letné kombo.photo_CibiscuitVy sa ako máte? A ako sa vám pozdáva takáto tričková kamufláž?

14 comments :

 1. veľmi pekný outfit mala by som aj ja nad niečím takým pouvažovať, lebo je to fakt dobrý nápad :) aaa gratulujem k bakalaris šikula ;)

  Dominika Makarová fashion blog

  ReplyDelete
 2. Práve som sa nad tou dĺžkou šortiek zamýšľala a keď už aj ja vyjdem z môjho doupě na slnko (dúfajme, že budem mať tiež dve písmenká pri mene), tak si musím kúpiť nejaké dlhšie, len problém je, že aké, keď na dlhšie nie som zvyknutá :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. teraz sú veľký hit takéto šortky
   --> http://c.static.joj.sk/uploads/thumbs/405x9999-out-top/tx_media/cms/2016/05/27/sortky_do_clanku1.jpg
   --> http://b.static.joj.sk/uploads/thumbs/405x9999-out-top/tx_media/cms/2016/05/27/hadids1.jpg

   :) držím palce s písmenkami!

   Delete
  2. Jej super, díky za tip :)

   Delete
 3. Gratulujem k baklažánovi ;)
  Tento nápad sa mi páči, tiež nemusím poloholé "púlky" na uliciach :)
  A tričko som nemala vidieť, už aj objednávam...páči sa mi tmavomodrá prúžkovaná verzia a teraz je v akcii...no idem na to ;)

  ReplyDelete
  Replies
  1. ďakujem Aura! :)
   joj ani nehovor, teraz váham či mi stačia dve alebo mi treba aj tretie :D

   Delete
  2. Už som ho objednala :) no nedávno som bola u vás a zasa ma tam máte...a zabudla som pochváliť pekné fotky.

   Delete
  3. Aj ja som ho objednala, zajtra mi príde, aj robím :D a dikíčko!

   Delete
 4. Gratulujem k bakalárovi a outfit je veľmi vydarený, páči sa mi tá taška :)

  NITA

  ReplyDelete
 5. Gratulujem k bakalárovi ! A musím povedať, že je to skvelý nápad to tričko zakasané. To ma ani nenapadlo a doma mám takisto jedny, z ktorých mi ide von zadok :D Musím kúpiť triko !
  THE COLORFUL THOUGHTS

  ReplyDelete
 6. Tak to Ti blahoželám <3 Som rada, že si rada. Musím povedať, že to tričko je božské! Mám podobné len je DIY a aj tak trošku vyzerá :D Veľmi Ti to pristane <3
  WITH GREY WOLF

  ReplyDelete
 7. Gratuluji k bakaláři! Podobné kraťasy mám taky, snad ještě kratší a teď vážně nechápu, jak jsem je vůbec někdy mohla mít na sobě... to tričko je super nápad a sluší ti to samozřejmě! :)

  ReplyDelete

Ďakujem za komentár, všetky si čítam a na všetky aj odpovedám, niekedy mi to trvá dlhšie, ale raz napokon vždy odpoviem. : )

Maj pekný deň bytosť!