Free Lines Arrow Dni s prívlaskom posledné. | ♥ D.

Dni s prívlaskom posledné.

- posledné dni na Slovensku sa nesú v znamení žalúdočných kŕčov a neutíchajúcej insomnie vyvolanej faktom, že to, o čom len hovorím a píšem, sa v piatok stane skutočnosťou.
- posledné dni, kedy sa nemusím starať o jedlo. O pár dní sa zas mením na pravekého človeka a každý deň bude boj o holý život lovca zberača.
 - posledné dni v práci. Musím uznať, že mi to aj bude chýbať. Som tak trochu autista a libujem si v stereotypoch. Zvykla som si, je zo mňa ryba vo vode, no niekedy je potrebné rieku vymeniť za oceán.
- posledné dni oddychu. Po vylodení sa v Portugalsku mám ešte týžden než začne škola. Celý týžden pri oceáne chápete? Lisabon hlási 35 stupňov a Domčisko si môže nachvíľku oddýchnuť. Teda nechápte ma zle, bez práce nie sú koláče doláre a bez práce by som nemala za čo oddychovať. Teším sa.
- posledné dni posledných dní. Posledné dni vášho leta sú mojimi prvými. Šialené čo?Fotil Cibicuit

10 comments :

 1. Beautiful photos, I love your shoes and shorts!:)
  Chic Nice and Cool

  ReplyDelete
 2. Držím ti palce a prajem veľa šťastia v tomto objavovaní nových zákutí sveta a určite aj samej seba. Ja už od zápisu, čiže 4 celé dni, bývam na tom cudzom strašidelnom mieste zvanom intrák :D ale zvykám si..

  ReplyDelete
 3. Krásnu dovolenku prajem. Krásne botičky mimochodom. Ak budeš zdovolenkovaná a budeš mať chvíľku, zastav sa u mňa na My Red Carpet fashion link up. Rada ťa uvidím.

  Anna
  www.glamadventure.com

  ReplyDelete
 4. Užij si to tam a krásné boty :)

  ReplyDelete
 5. snáď to prežiješ haha :)) inak pekné fotky a máš super topánky :)

  ReplyDelete
 6. Nádherný fotky :)
  http://nicoleshyblog.blogspot.cz

  ReplyDelete

Ďakujem za komentár, všetky si čítam a na všetky aj odpovedám, niekedy mi to trvá dlhšie, ale raz napokon vždy odpoviem. : )

Maj pekný deň bytosť!