Graça

31 marca

Život beží nezadržateľným tempom a ja pridávam prvý aufitový článok z Lisabonu. Uau. Včera či_kedy som sa vrátila z Barcelony, moja prvá vizita v Španielsku, aj keď nejeden hrdý katalánčan s vlajkou v okne by sa ohradil, že v Katalánsku, ale okej, pointa ostáva, že je strašne super vrátiť sa do Lisabonu, kde budovy hrajú všetkými kachličkami a kde nevládne enviromentálno_kolektívna depresia. (Hovorte si čo chcete, ale na tienisté stránky rodnej hrudy človek len tak nezabúda všakže). Tak som tu, v zrekonštruovanej Graçe.  Lebo Lisabon je mesto permanentne under reconstruction a občas sa im podarí aj čosi dokončiť. Okrem toho, žeby som sa mala teraz učiť si strašne veľa kreslím v rôznych kútoch mesta, hľadám nové cestičky domov zo školy a snažím sa menej spať. Lebo už len tri mesiace sa tu môžem bezbreho bahniť v týchto kachličkách a potom hybaj domov písať diplomovky. A potom...? Ktovie.
  Palehound - Healthier Folk   

  #ootd  
  wannabeleather_jacket   - má štyri roky hej?
  plátená Frida na taške   - ide sa pretrhnúť od nosenia, doslova, fňuk
  sukňa s gombičkami   - taká moja úchylka
  boty   - krízové Primarkové riešenie Portugalskej zimyA vy sa tu ako máte?

You Might Also Like

6 comentários

 1. Krááásne fotky, Domi. Ja zbožňujem, keď človek nájde nové uličky, nové cestičky, nové miesta a budovy..a tak. Tak ešte užíívaj a zásobuj nás :)

  www.sinnamona.blogspot.com

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Konečne niekto v čiernom hoci je vonku teplejšie. Všetky outfity za posledné doby sú farebné plné jari len ja som stále vo svojej čiernej. Ďakujem že nie som sama. A mimochodom krásne fotky ako vždy!! Moc by som sa aj ja raz chcela ísť pozrieť do Lisabonu.

  MS ALWAYS LATE

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Alex, čierna je životný štýl! :D
   Ďaku <3

   Odstrániť
 3. Ooo Domi, tento outfit je viac ako super!

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Perfektní, černá je moje oblíbená barva a neřeším jeslti je zrovna jaro nebo léto. :-) moc ti to sluší :-)

  OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem za komentár, všetky si čítam a na všetky aj odpovedám, niekedy mi to trvá dlhšie, ale raz napokon vždy odpoviem. : )

Maj pekný deň bytosť!

Instagram