LX Factory

17 septembra

Ako som si tak majstrovala svoju prvú fotoknižku v živote, nečakane venovanú Portugalsku, objavila som dávno zabudnuté megabajty, ktoré mi totálne vyčarili úsmev na tej mojej tradične pochmúrnej tvári. No a kedže sa mi inštaluje zas nejaká divočina do Visual Studia, čo bude trvať ešte asi tak 247 rokov minimálne, mám trochu času vám o tom vizuálne porozprávať.
O jednom zabudnutom januárovom dni v éterických kaviarničke v LX [čítaj: el šíš (naozaj)] Factory. Dievčatá, hubová polievka v pohári aj keď nemám rada huby, januárová mangová zmrzlina, očarené interiérmi. Tak nejako sa vyvinula situácia.

 

WISH Slow Coffee House je meno tejto vyhajpovanej kaviarne v LX Factory v Alcantare. Očarujúci interiér, veľmi dobrá káva a ceny... asi tak ako vo všetkých podnikoch tohto hipster_komplexu - turistické. Z kaviarne sa dá rovno prejsť do maličkého dizajn shopu, kde nájdete kadejaké milé veci ako washi pásky, sketchbooky, plagáty a však to poznáte.Interiér nás vskutku očaril, až sa nám ťažko odchádzalo, veď uznaj. Keby som zariaďovala svoju kaviarničku, určite by mi bol inšpiráciou. You Might Also Like

1 comentários

Ďakujem za komentár, všetky si čítam a na všetky aj odpovedám, niekedy mi to trvá dlhšie, ale raz napokon vždy odpoviem. : )

Maj pekný deň bytosť!

Instagram