Free Lines Arrow ♥ D.

Tarde!

V dňoch ako tento, keď sa strácam v snehovej metelici, ktorá ovládla Košice a nedobrovoľne korčuľujem na chodníkoch (ešte ma tento rok nehodilo o zem,ale veľa nechýbalo) sa rada vraciam do uličiek Lisabončeku, mojej lásky, kde sme sa vo februári takto bahnili na slnku a museli si vyzliecť sveter, lebo bolo hrozne teplo. Aj teba dnes vezmem do ulíc Alfamy, ale tam kde turistické oko často nemrkne, aha...


Aminokyselina zaujímavosti

Často si púšťam extrémne smutnú hudbu do nádherného počasia, keď kráčam.

"Určitou částí své bytosti žijeme všichni mimo čas."

Povedal raz Kundera a následkom toho sa mi v hlave vynorilo tisíc myšlienok o všetkom možnom, až som si musela sadnúť na lavičku a napísať ich. Pekne na papier japonským inkom, nech sa záchvevy  synapsií na chvíľu zhmotnia v čosi, čo mi dáva aspoň aký_taký zmysel a nie je to iba akási sekvencia asociácií v mojej hlave. V ušiach mi hral Alt džej trojuholník a ja som sa cítila vskutku fajn. Okolo mňa prešla nejaká zaujímavá bytosť.

  ZAUJÍMAVÁ.  
príd. m. zasluhujúca povšimnutie, neobyčajná, pozoruhodná, pútavá;

Občas mám chuť spoznať všetkých tých zaujímavých ľudí, čo míňam na uliciach. No sú naozaj takí zaujímaví alebo je to len vrstva látok, vzorov, strihov a kombinácií nakombinovaná s ich telesnou schránkou do výživného estetického šejku?


  Dillon - Contact Us.