Little Numbers.

26 apríla

Konečne mám trochu času, paradoxne iba preto, že som ochrípkovela. Tak vám tu priblížim moje uplynulé dni, možno týždne, čo som robila, čo som fotila, čo som oslavovala, čo som jedla, čo som s vrabčiakom vyprážala, čo teraz čítam, čo počúvam, čo pozerám. Hlavne tie posledné položky môžu byť zaujímavé aj pre vás.

1. Mamčina "party" pre "verejnosť", ktorú sme boli s Vrabčiakom nafotiť.


2. Vrabčiak z lásky zjedol chren, ktorý neznáša. Ale inak sme sa celkom slušne najedli, no odfotila som len to fotogenickejšie jedlo, na rezne by ste sa tu asi pozerať nechceli. :D
& Tortičky. Vrabčiak mal modrú tortičku s menom Jakub. Plánovali sme sa s nimi odfotiť asi týždeň. No včera keď som otvorila chladničku, moja tortička bola nenávratne preč. :D

3. Odfotila som HO a ON sa prvý krát nesťažoval na svoj nos. Sweet. 


4. O týždeň absolvujem z huslí a tak teda extrémne veľa cvičím. No dobre preháňam. Iba veľa. No kedže zvyčajne sa pri tom ľudia nezvyknú fotiť, prihadzujem jednu orchestrálnu fotky z filmového koncertu, lebo je super! Trikrát hádajte kto fotil! A štyrikrát hádajte kde som ja. Som tam!

5. Jedného krásneho večera o siedmej Dominika vyhlásila: "Dala by som si langoš." Toho istého krásneho večera o 10tej sa v kuchyni vo veľkom kvasilo, miesilo, rozťahovalo, vyprážalo a kupodivu v konečnom dôsledku to bolo výborné! 

6. V sobotu sme boli na koncerte Dissonant Nation. Zvukom mi to mierne pripomínalo Arctic Monkeys, a boli dosť fajn. Z pridlhej chvíle som Vrabčiakovi vyvlastnila mašinku a pokúšala som sa s ňou čarovať a vyčarovala som také:


Teraz sa dostávam k tým veciam čo by vás mohli obohatiť viac ako to že Vrabčiak vypražil langoš alebo že mi niekto zjedol tortičku. 

7. Nedávno som čírou náhodou natrafila na blog ViaMalina.com. Po prečítaní článkov Ako som sa naučil byť sám a Ako som sa naučil mať málo mi bolo jasné, že tento blog budem čítať celý. O to viac, že obsahovo je to niečo o čom snívam a autorov štýl písania je mi viac než sympatický. Takže ak ste aj vy aspoň trochu fanatik do severských krajín a chceli by ste ich vidieť očami človeka s malinovou Vespou,  začať čítať od začiatku môžete tu. :)


8. Ďalší nepriamy tip na skvelú kapelku. No mojou závislosťou je pesnička Thomas Tantrum - Swan Lake. Keď som ju počula prvý krát, nemyslela som si že bude zohrávať najbližšie dni hlavnú úlohu v mojom dennom harmonograme. Takže ak som ju za posledné tri dni nepočula aspoň 748390 krát tak ani raz.  Vcelku milá pesnička, najviac sa stále teším na tú pasáž od 1:20 s približne originálnou melódiu z Labutieho jazera. Za tip vďačím Vrabčiakovi. :)  Ďalšia fajná od nich v mojom playliste je napr. Birdsong.

Blížime sa do finále tohto extrémne dlhého článku a konečne si prídu na svoje aj tí, čo na blogoch len pozerajú fotky a nečítajú nič. Paradoxné je to že tento tip je na konci článku, takže ak sa tu niekto taký prepracuje, tak gratulujem. 

9. La-Mariniere. Blog pre všetkých priaznivcov prúžkovaných tričiek, námorníckeho štýlu a rumu. No dobre ten rum vynechajme. Skrátka nájdete tam jednu veľkú kopu prúžkovaných tričiek. Zaujímalo by ma koľko kilometrov prúžkov sa tam dokopy nachádza. :D

10. Aby to nebolo trápne, že tu bude iba 9 bodov, zákonite musím pridať aj 10tku. Pastvu pre oči aj pre uši. Jednoducho musíte vidieť. Klip mi učaroval najmä detailami, a tak ako Swan Lake tento týždeň, pesnička BOY - Little Numbers tvorila môj celý playlist pár minulých dní. Teraz už striedam. :D


Snáď ste tu našli aspoň niečo, čo sa vám hodilo prípadne páčilo. Kľudne mi o tom povedzte! 
Ak by ste chceli viac tipov a fotiek a všeličoho možného stačí liknúť facebook 
a on sa už o to postará za vás. Naschle! :)

You Might Also Like

15 comentários

 1. skvelé fotky :) tortičky vyzerajú úžasne :)
  držím palce pri absolovovaní ;)
  pesnička je super ;'D

  OdpovedaťOdstrániť
 2. vidíím ťa na tej fotke z filmového koncertu,si v tom klobúčiku nie? :)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. fajnové fotky ! A samozrejme držím palce :))

  jojaslife.blogspot.com

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Tady je to tak útulné! :)
  Jsi moc krásná slečna, a dobře píšeš. Písničky znám, z jídla se mi sbíhají sliny a díky za tipy na blogy ;)

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Stašně krásné fotky a moc se mi líbí tvůj blog sleduji tě :)

  OdpovedaťOdstrániť
 6. viamalina je super!! parádně píše :)

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Moc hezký post:)

  mh-priorities.blogspot.com

  OdpovedaťOdstrániť
 8. To jídlo vypadá skvěle :) Zvu tě na giveaway : http://clarissa-fashion.blogspot.com/2012/04/second-giveaway.html :)

  OdpovedaťOdstrániť
 9. mas na blogu uzasne fotky, paci sa mi to citlive prelinanie farebnych a cierno-bielych fotiek!

  www.mysweetstrawberries.blogspot.com

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. wau ďakujem, to som si až teraz všimla a uvedomila :)

   Odstrániť

Ďakujem za komentár, všetky si čítam a na všetky aj odpovedám, niekedy mi to trvá dlhšie, ale raz napokon vždy odpoviem. : )

Maj pekný deň bytosť!

Instagram