Bulgaria I. - When the sun goes down.

31 júla

Tak a sme doma! Po takmer troch týždňoch, aby sme náhodou neupadli do stereotypu. ;) Náš prechodný pobyt bol na 12 dní v Tsareve v Bulharsku. Tu sme vyfotili tri filmy, urobili 900 fotiek a navliekali kompakt do kondómu. A to že sa nezaprieme dokazuje aj obsah našej batožiny a to: Jedna zrkadlovka, jeden vodotesný kodak, dva kompakty, tri lomá a štyri filmy. O tom ako sme o druhej ráno vyklepávali rezne ani nehovorím. No ale bolo krásne. Počasie nám prialo a až na dvojdňovú inváziu rias bola aj voda super, teplá plus tisíc a jedna vlna. Okrem iného sme postavili náš prvý spoločný vlnolam, no kým sme sa vrátili z vody boli naše veci zaplavené. :D Na slnenie sme tu mali tri pláže,  jedna mestská as usual, no tá bola nechutná a potom dve na ktoré chodili minibusy bez okien. Až na to že som riešila tri dni jačmeň na oku bolo takéto cestovanie v pohode, do cca 10 minút sa človek dokázal dostať na obe pláže.
Nemali sme stravu a tak sme boli na voľnej nohe čo sa toho týka a je to oveľa lepšie ako mať nejaké určené termíny na obedy a večere.. Dokonca som vytvorila novú bilanciu v počte zjedeného kebabu,palaciniek a pizze na osobu za týždeň! Toľkoto na úvod, ak vás niečo zaujíma kľudne sa opýtajte! Nabudúce pokračujeme story ako moje biele balerínky Burgaskú výpadovku brázdili! Seeya

Arctic Monkeys - When the sun goes down
You Might Also Like

9 comentários

 1. wow, krásný fotky! :)
  asi neznám nikoho, komu by lennonky slušely víc než tobě! :)

  zvu na herej GA :)
  http://theblondetime.blogspot.cz/2012/07/herej-giveaway.html

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Nádherné fotky, veľmi to ti na nich pristane:)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. krásné, nejkrásnější fotky! :) závidím Vám! :);)

  OdpovedaťOdstrániť
 4. bulharsko je krásné, taky jsem tam byla :) a ty fotky? absolutně úžasné. kouzelné. nejlepší.

  OdpovedaťOdstrániť
 5. lovely first pic, so adorable!!!I love the sea! I invite you to visit and follow m blog if you like it!


  www.tomelessismore.blogspot.com

  OdpovedaťOdstrániť
 6. no krásne fotky. Co viac dodat :)

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Zavidim takuto peknu dovolenku co citam, prajem vam velmi :) tvoj priatel je krasny a ty tiez preto k.sebe tak krasne pasujete! :) good luck Domi:-)
  P.S - super blog, prislevky, fotky, tvoje vlasy! Postava!

  OdpovedaťOdstrániť
 8. Krásne zapadajúce slniečko. V Bulharsku som bola tiež ♥

  OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem za komentár, všetky si čítam a na všetky aj odpovedám, niekedy mi to trvá dlhšie, ale raz napokon vždy odpoviem. : )

Maj pekný deň bytosť!

Instagram