G_rape me, my friend.

08 augusta

Tento rok som plánovala vyhnúť sa všetkým hudobným festivalom. Že proste NEIN. non, nejdem, nestíham, nekúpim si lístok! No a potom mi v dží_maily pristála ponuka. Ponuka s krycím názvom - ak odmietneš si fakt blbá.
Aj keď letíš štrnásteho o polnoci domov z Milána.
Aj keď vlak do Piešťan ide o 4:04 ráno.
Aj keď si budeš musieť pichnúť kávu do žily asi.
Moja festivalová duša plesá v duchu mladosť - radosť (ešte sa na to cítim), slovo dalo slovo a tak sa v sobotu vďaka slečne nositeľke dobrých správ Veronike ZOOTovej ocitnem na Grejpe, kde budem rozdávať radosť a svetový mier, možno niekoho poteším i odznačikom či zľavovým kupónom (a tajne dúfam, že i na Grejpe budú tetovačky) a tak. Okrem mojej imaginárnej radosti tam bude i opravdická Výdejna radosti, takže ak si zo ZOOTu niečo v priebehu týždňa pred festom objednáte, môžete si to vyzdvihnúť na Grejpíku, čím spojíte príjemné s užitočným príjemným, čo sa vskutku môže hodiť tým, čo niesú z ČR či našeho hlavného mesta.
Kedže ako som už vyššie naznačila, v prvý deň festivalu budem ešte v Itálii, na festival dorazím (ak so Smelým nezaspíme vo vlaku a neodvezieme sa do Bratislavy) okolo pol desiatej ráno a pevne verím, že stihneme slovenské mliečne raňajky (čo je mimochodom parádny nápad a virtuálne tlieskam) a som rada, že sa konečne budem môcť zúčastniť aj tých kreatívno_zaujímavých podivností alá urban markety a iné intelektuálne šialenstvá, na ktoré som sa furt v sobotu chystala, no horúčka noci piatkovo_festivalovej (ifyouknowwhatimean) mi vždy skrížila tieto ušľachtilé ciele. Okrem José Gonzáleza, MØ, Katarži a iného audiovizuálneho potešenia, mojou supertajnou misiou bude vás informovať o tom ako to tam vyzerá a čo sa zaujímavého deje navôkol a samozrejme teda i v ZOOŤákovskej ambasáde cez moje a_sociálne siete - FB a instakilogramy.

Ak ste ešte neprestali čítať a idete na Grejp a našli ste sa aspoň v jednom z nasledujúcich bodov:
- chcete ochutnať fínske Salmiakki (ja to fakt vezmem so sebou a znechutím pol festivalu)
- máte nezadržateľnú túžbu ocitnúť sa v MOJOM GREJPOVSKOM VIDEU (veď to poznáte, niečo na štýl mojich letných)
- chcete zistiť kto sa v skutočnosti skrýva za týmto pochabým internetovým denníčkom (viem, že sa vás páru nájde)(ja som inak mega hanblivá v týchto témach, takže to bude pre mňa duševná challenge haha [naozaj som napísala haha?])

...tak zanechajte koment alebo správu na fejzbukoch alebo na insta alebo pošlite holuba, dymový signál alebo čo a kľudne aj počas festu, budem celú sobotu školoonlinepovinná. Ťažko sa pohrávam s myšlienkou dostať do videa vás, ľudí čo to tu chodia obkukávať a čítať, pohľad z druhej strany virtuálnej reality. No uvidíme ako to nakoniec celé dopadne! Tak čo, vidíme sa?

You Might Also Like

28 comentários

 1. foals/mø/balthazar + dominica = jupíí!
  těším se!

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Všetkým zavidím, čo sa teraz chystajú na Grape, len ja budem sedieť doma. Nabudúce už si to nenechám takto pretiecť medzi prsty. Užívaj si to a teším sa na video! :))

  DominicaLand

  OdpovedaťOdstrániť
 3. hoci ešte nemám lístky ani plán, ako sa dostať do Piešťan, ale na tohtoročný Grejp ideeem a rada počujem, že aj ty. Tak sa možno stretneme. ;)

  www.beautiful-savage.blogspot.sk

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Páči sa mi nadpis v Nirvana duchu :)

  OdpovedaťOdstrániť
 5. great blog! :)

  follow?
  http://fashionlikealife.blogspot.com/

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Krásny outfit. Brala by som tašku, kraťase a okuliare ♥ A fotoaparát, samozrejme :3

  {Dresslink} Haul

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Odpovede
  1. aspoň sa ti trochu zmiernila bolesť keď som počula že nakoniec zrušili fest, ale nerada sa priznávam k toľkej škodoradosti :D

   Odstrániť
  2. alé vieš že to zrušili až v sobotu o polnoci :D

   Odstrániť
 8. Závisť, a outfit je úplne top :3

  http://nicolettelear.blogspot.sk/

  OdpovedaťOdstrániť
 9. Domči veď do Piešťan ide vlak aj o osmej ráno :) z Košíc

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ale tak vieš košice ako kvalifikovaná diera na konci sveta, cesta trvá 5 hodín a prísť na posledný deň festu poobede by bolo nič moc :D ale ajtak sme tam došli až o 12 lebo som boli odpadnutí a meškal vláčik

   Odstrániť
 10. tak predsta??! prídem kuknúť :)

  OdpovedaťOdstrániť
 11. Domina!! :D tento aufit nie je v súlade s psychedelickým či akým dreskódom! :D

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. piatkový bol! :D v sobotu som sa psychedelicky cítila, to stačilo :D a uvedomila som si, čo mám oblečené vlastne až keď za mnou došiel nejaký týpek, že ak sa ešte raz zatočím v tej sukni *riť ven*, kúpi mi pivo.nekúpil.idiot. :D

   Odstrániť
  2. ty si šialená :D
   chcela som za tebou ísť,ale nechcela som rušiť tvoju psychadelickú náladu :D

   Odstrániť
 12. I love the shoes, Thanks for your sharing, Wish more later.
  tiffany floor lamps

  OdpovedaťOdstrániť
 13. Nádherné šortky i top! :)

  www.dollwithcoffee.blogspot.cz

  OdpovedaťOdstrániť
 14. Domi, prosím kde nájdem to nastavenie, že sa článok nezobrazí celý, ale bude sa dať rozbaliť? kedysi som to niekde našla a teraz to neviem nájsť:D ďakujem:)

  OdpovedaťOdstrániť
 15. Love it!!
  Check my new post**
  www.a-be-atriz
  xx, A Be-atriz

  OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem za komentár, všetky si čítam a na všetky aj odpovedám, niekedy mi to trvá dlhšie, ale raz napokon vždy odpoviem. : )

Maj pekný deň bytosť!

Instagram