VIDEO - ZOOT x NITRA vlog

23 septembra

Pôvodne som nemala v pláne dnes blogovať, no v noci som dostrihala videjko a tak sa neviem dočkať až vám ho tu vrhnem, predsa nie každý sleduje môj neskonalý TyTuba kanál a ako som vám včera hovorila písala o tej otváračke novej výdajne radosti i uvedomila som si, že som nepriložila žiadny vizuálny materiál a ako sa hovorí - je lepšie raz vidieť ako stokrát čítať, here we go.

Len aby som uviedla na pravú mieru komentáre k minulému článku, na Slovensku máme dve Výdajne Radosti a to v Bratiske a Nitre. Druhá vec je, že výdajňa nerovná_sa predajňa v pravom slova zmysle, ZOOT funguje asi tak, že ak sa do tej Výdajne radosti viete v pohode dopracovať fyzicky, môžete si na ich webe napríklad naobjednávať z vecičky čo sa vám páči aj viac veľkostí a keď sa tam teda dostavíte, všetko oprobujete a okukáte - platíte iba za to čo sedí a čo chcete, stimmt? Taktiež jasné že to nie je úplne prázda miestnosť a štýlové vecičky tam nájdete aj keď si nič neobjednávate, napr. Herschel batôžtek či Cheap Monday náušnice ba dokonca detský kútik! Mne sa tento koncept mimoriadne pozdáva a tajne dúfam v otvorenie Výdajne v Košiciach.

Malinkatá fotovsuvka aby reč nestála:


Snáď sa vám videjko páčilo a za pár dní začnem pracovať aj na tom letnom, tak držte palec!

You Might Also Like

10 comentários

 1. a vieš, že sa čudujem, že tú výdajňu neotvorili najprv v košiciach? veď predsa tam by sa ako hodila.. nevadí, šťastie pre mňa a fičím do nitry <3

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Tieto tvoje videá milujem ! :) krásne video :) som rada za ZOOT v Nitre ! :)
  my blog : THE COLORFUL THOUGHTS

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Proč nie v Košiciach? :( ZOOT by som ľúbila veľmi.
  A videjko sa mi páči aj som dala subskrájb.
  - Čuks

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. ja by som ho tiež ľúbila, preto verím, že bude!
   a ďaku ♥

   Odstrániť
 4. Tvoje videa jsou naprosto dokonalá! :) Můžu se zeptat, na co točíš? Nechápu, jaktože se ti u toho vůbec netřese ruka! :D
  Michelle B :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. jeejo ďakujem!
   no ako vždy na nikon d3100 s 50mm f/1,8 len som sa už naučila poctivo rendrovať a stabilizovať

   Odstrániť

Ďakujem za komentár, všetky si čítam a na všetky aj odpovedám, niekedy mi to trvá dlhšie, ale raz napokon vždy odpoviem. : )

Maj pekný deň bytosť!

Instagram