Zajačie úmysly.

27 apríla

Veľké veci sa dejú v živote malej kybernetky, čo vám poviem. Okrem toho, že som...
- v sebe objavila lásku k botanike a moja africká fialka má už presne 11 (slovom jedenásť) kvetov (čo je vskutku zarážajúce, kedže som ten typ človeka, ktorému zakape aj kaktus)
- absolvovala technologickú prax a snažila sa zmeniť nemenovanú IT firmu pomocou umelej inteligencie na temer nezávislú energetickú veľmoc za pomoci agregovaného napájania škrečkov (ale nie, vážne veci, tých škrečkov som napokon z eseje vymazala)
- sa strašne veľmi mega opúšťala z vysokoškolských povinností, ostatne ako vždy
- ukončila šiesty semester a jednu skúšku už mám v kapse
... sa stala taká vec, že ak všetko dobre pôjde a svet sa bude krútiť správnym smerom, už od septembra vám tu budem zvestovať mladej devy príhody a skúsenosti od Atlantiku, okupovať teplé miestečko na Pyrenejskom polostrove, moja vyhladovaná nomádska duša zase raz dostane výživnú porciu expatskej polievky a hrozí, že moja esteticko-úchylácka vášeň pre vzorované kachličky nadobudne ešte obludnejšie rozmery, lebo však Lisabon!
  ▲ fotil Cibiscuit ▲   #dnesnosím:  Koženka ▲ Triko SukňaOkuláreConverse ▲ Hodinky  ▲
  #starwarsalert  
Kedže už minule vzbudilo moje Dark Side tričko (ktoré som poctivo ulovila v Pull&Bear) značný záujem, i prinútilo ma to prokrastinácia ma zaviedla až na koniec internetov (to je tam za videami mačiatok a všetkých tých useless vecí, ktoré si kukáme medzi riadkami bakalárok a diplomoviek) medzi overpriced chewbaccove ponožky a ďalšie šialenosti pre hviezdnovojnových nadšencov. Ak ste si mysleli, že ponožky sú strop, dovoľte aby som vás vyviedla z omylu. Nekonečná studnica internetu vám pomôže vyriešiť snáď každú intergalaktickú túžbu. Svieži dych sťa Darth Vader vám vykúzli zubná pasta a svoje bohapusté telo môžete utierať do samotného Yodu. Mňa ako IT ženu zaujali najmä starwars usbéčka a keby som mala deti, pardón, malých jediov, klasika ako posteľné prádlo či zatemňujúce rolety z intergalaktickej kolekcie od velux, by boli isto na zozname. Kedže nič také zatiaľ nehrozí, jediné čo mi ostáva v tejto bezvýchodiskovej situácii je Leia Organa na plátenke či R2-D2 na tričku. A samozrejme, mentálne sa zaodieť do space pants. (When I say space, you say pants!)Vy ste sa tu zatiaľ ako mali?

You Might Also Like

14 comentários

 1. och už teraz sa teším na tvoje posty z Lisabonu. Ja sama som zvedavá odkiaľ budem od septembra blogovať, či z domu, z hl. mesta alebo od susedov z Brna. Teraz už ani neviem, že žijem, lebo často zabúdam všímať si okolie a to, že dni ubiehajú a maturita, prijímačky a všetko sa blíži. Zo školy hneď domov a naspäť, medzitým si nadávam, že sa musím začať niečo aj učiť a ešte veľa spím (a pozerám seriály), neviem ako si mám pomôcť. Ale tie Star Wars vecičky mi zdvihli náladu, až moje srdce poskočilo, keď som si uvedomila, že moje bankové konto mi umožňuje kúpiť si plátenú Leiu. Alebo niee, radšej sa tým motivujem a kúpim si to až po maturite :D

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. oh, tak aj teba čaká veľká zmena : ) nech sa teda dostaneš tam kde si želáš! každopádne závidím ti to nekonečné pomaturitné leto, už len kúštik a si za_maturitnou_vodou, niet lepšieho pocitu!
   na jednej strane by som ti povedala, že odmeň sa po maturite ale na druhej strane sa môže stať že to vypredajú ako mne fridu :D ale aj to sa skončilo šťastným koncom, takže.. je to na tebe :D som ale rada, že ti taká maličkosť pozdvihla náladu to hej :)

   Odstrániť
 2. lisabon je srdcovka, bola som tam na tri tyzdne a vzdy, ked niekde o nom citam tak ma chyti nostalgia, tesim sa na tvoje posty!

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. ja som ešte v Lisabone nebola, takžeee vôbec neviem čo čakať :D
   som zvedavá ako to celé dopadne

   Odstrániť
 3. A ja som si myslela, že do Buda pôjdeš:( Lisabon je celkom veľké prekvapenie, no i tak veľa šťastia a teším sa na #nohystories s Lisabonskými kachličkami!

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. aj ja! a bola som s tým úplne uzrozumená a absolútne ma Lisabon najprv nelákal, no zlyhala maďarská škola, ktorá tento rok vypísala totálne odlišné predmety ako po iné roky čo mi úplne zmarilo možnosť, teda brala som to, kde sa mi kryje študijný plán, v podstate Lisabon bola najvhodnejšia možnosť čo sa toho týka, no už som sa na to aj namotivovala, takže sa teším aj tam mega! a veruže je to prekvapenie aj pre mňa, a ďakujem ♥

   Odstrániť
 4. Veľmi pekný otfit, páči sa mi tá koženka:)

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Pěkný outfit, bunda je super, možná bych zvolila jiné boty. :)

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Krásny outfit :) Mne sa tie topánky k tomu veľmi hodia :)
  My blog : THE COLORFUL THOUGHTS

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Krásny a zároveň jednoduchý outfit :) chcela by som sa tiež opýtať, či mi nevieš poradiť kde zohnať sukničku s touto dĺžkou (okrem čínskych e-shopov, tam mi čislovanie bohuzial nesedí :/ ) ? Ďakujem a uži si Lisabon ;)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. ďakujem :)
   fúha neviem moc, lebo ja po obchodoch nechodím vôbec, čiže vždy sa uchýlim k netu, no ak net tak možnože skús http://bit.ly/zootisko tam mávajú len treba sliediť

   Odstrániť
 8. Jeeej, ten outfit je nádherný, milujem sukne strihané do áčka ♥

  Saja Frey blog

  OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem za komentár, všetky si čítam a na všetky aj odpovedám, niekedy mi to trvá dlhšie, ale raz napokon vždy odpoviem. : )

Maj pekný deň bytosť!

Instagram