Back to future.

29 augusta

Kufor vedľa mojej postele opakovane dávi veci a zo mňa sa stáva instantný minimalista. Aspoň v niektorých smeroch, v jednom jedinkom sa mi to nedarí a myslím, že nebude problém uhádnuť element, ktorý mi nedá spávať. Na topánky mám úchylku od nepamäti a aktuálne ich momentálny počet v kufri presahuje nemiestne číslo vzhľadom na jeho rozmery, plakám. S ostatnými vecami to ale ide vcelku hladko, zistila som i pozoruhodnú vec, že zbavovať sa šiat je ľahšie než sa zdá. Okrem života v kufri sa mojím prechodným bydliskom stala práca, kde trávim ten zvyšný čas (kedy nespím) no a keď je konečne voľno povstávam a rebelujem takto na fotkách. Vy ako?

tričko / kraťasy* / conversky / taška - diy 

*Produkty označené hviezdou mi boli zaslané zdarma.

 

  Foto Cibiscuit  

You Might Also Like

13 comentários

 1. keby si si tam vzala so sebou hračkárske autíčka, nabralo by to na surrealizme. :D

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. stačia mi ufónske boty, už tak je to dosť sureal :D aj to že ako málo vecí si beriem :D

   Odstrániť
 2. Miluju ty brýle! :D zrcadlovky byly vždycky něco na mě, rozšiřuji svou sbírku :) jinak jsi opravdu fotogenická, fotky jsou parádní :)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. milujem tie ,,hopsavé" fotky :D vyzeráš super a máš skvelé gate!

  Na mojom blogu Beautiful savage práve prebieha Back to school giveaway, tak budem rada, keď sa zapojíte. :)

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Super rebelovanie na fotkách :D A ja si teda neviem predstaviť zbaliť sa na niekoľko mesiacov do jedného kufra :D

  NITA

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Tie kraťasy sú úplne perfidžo :D počuj ty máš biele conversky? vážne? áno klasika je klasika, ale mám pocit, že dnes ich majú naokolo všade :) chcem tým povedať, že ty si vždy kreatívnec ojedinelý ale toto na teba veľmi nesedí, keď vieš ako to myslím :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. viem ako to myslíš aj neviem ako to myslíš, sú podľa teba biele konverzky výsadou jednoduchých ľudí? nekreatívnych? ja som ich chcela už asi tak sto rokov, lebo sa hodia ku všetkému a na jednej strane ich má každý, no keď to zglobalizujeme, všetko má každý, nikto nie je unikát, ani ja. na druhej strane, ja takto hejtím adidas stan smithy alebo superstary. veľa myšlienok mám z tohto tvojho komentu v hlave vedela by som sa myšlienkovo rozgrcať na veľa nesúvislých viet po čase.. :D lebo na jednej strane s tebou súhlasím a na druhej strane sa malý človiečok vo mne búri, že ňeňeňeňeňeňeň prečo by som nemohla mať ja biele konverzy, sloboda je. :D ale díky za podnet, každopádne, áno, mám ich, dostala som ich na narodky (o mesic skôr) a teším sa z nich aj keby sme celá planéta mali rovnaké :D priliala som trochu basic bitchovstva do môjho divného štýlu, dúfam, že som ťa veľmi nepohoršila mojím tokom slov a nekreatívnym zásahom do šatníka, budem sa snažím zapojiť ich do života kreatívnejšie aj keď tuto som skôr chcela poukázať na to jednoduché najjednoduchejšie. dikíčko za koment :)

   Odstrániť
  2. :D :D :D úplne ťa chápem (poznám ten pocit rozpoloženia), preto som chcela poznať tvoj názor :) a ďakujem za toľkú nálož slov. P.S. superstary a smithy sú smŕŕŕť ;)

   Odstrániť
 6. Vyzeráš super, zožnujem tvoje posty. Vždy, ked si precitam clanok, mam taku chvilku "poezie" haha. :)

  www.sinnamona.blogspot.com

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Moc pěkné kousky, sluší ti to!

  OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem za komentár, všetky si čítam a na všetky aj odpovedám, niekedy mi to trvá dlhšie, ale raz napokon vždy odpoviem. : )

Maj pekný deň bytosť!

Instagram