Antidepresivní rybička.

Pred pár dňami som absolútne nemala potuchy, že kde sa podejem cez leto okrem festivalu a ono sa to urobilo samo všetko. Nejaké tie dovolenkové destinácie zo dve, letné kiná, páru pracovných príležitostí, stretnutia sneženek po 25 roku a tak.
Dnes končí aj moje trápenie, ktoré som si ako správny duševný.masochista naložila a to urobiť druhý cisco semester za 8 dní. (9 lekcií, 9 tesov+záverečný) Nie je to nezvládnuteľné,ale už sa teším,že je koniec a jediné čo budem najbližšie dva mesiace študovať budú asi etikety na šampónoch pri sprchovaní alebo etikety na osviežovačoch vzduchu pri.. No to je nepodstatné.
Pred odchodom sa ešte ozvem, takže sa nelúčim nadobro. Ale mi povedzte, kúpila som ten jednorázový DM foťák, nemáte niekto nejaké skúsenosti s ním? Tipy a triky?


Nechcite vedieť, aký pokyn som dostala pred tým ako vznikla táto fotka:

Tričko/T-shirt (alebo by som mala napísať asi Tee, to sa teraz nosí píše): od redpoppy
Sukienka milovaná/Skirt: AxParis
Sačko/Blazer: Sammydress
Hodinôčky/Watch: DanielWellington
Ponožky/Socks: z minulosti z nejakého miestneho obchodu
Okuliare/Sunglasses: Newyorker 
Taška/Bag: Nowistyle.jp
Boty/wannabeconverse: čína (najväčšie zlo môjho života, nohy mám oblepené tisíc a jedným leukoplastom teraz.. človek by do nich ani nepovedal, sa sympaticky tvária a nič pravdy!)
Kedže leto začalo predvčerom širšej skupine obyvateľstva ako pred mesiacom, tak si ho užite kto ešte ste nie! Ja zahajujem leto bez podprsenky (smiešne slovo),ajtak mi je nanič.

34 thoughts on “Antidepresivní rybička.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *