Bohémske tance mentálne.

Je to tu! Môj excentrický hudobný vkus zvečnený do letného playlistu (som veľká spotifáčka,takže je celý tam) a na ktorom paradoxne pracujem od minulého fínskeho januára, asi som si vtedy chcela teplými tónmi kompenzovať nedostatočné vykurovanie na internátnej izbe. Ale je tam všetko, totál všetko. Všetko čo milujem, veľké, modré, nádherné i Florence, i divné veci ako La femme či vrešťadlo Le Tigre, i klasiky z mojich letných videí. Tento playlist je moja stálica na dobrú náladu, jedna hodina a jedna minúta (pre mňa) eargazmov a hrejivých pocitov. Chce sa mi z neho tančiť aj keď Mou tančiť nechce. No ja len followujem svoje temné nákovky a strmienky, vnášam svetlo a fire do mojej pokčenej duše a moja krv v žilách pulzuje zrazu o čosi divokejšie. Tančím si svoje mentálne bohémske tance. Od labutieho jazera cez škandinávsku lásku až po malé číselká, ktoré môžu byť štartom. Tento playlist si pravdepodobne budem púšťať ešte niekoľko rokov. Na cestách, v lietadle smerujúc do Lisabonu pozorujúc gýčovú scenériu plnú #cloudpornu, keď pôjdeme na pláž no i doma v mojej fialovej izbe o druhej ráno. Lebo domov je tam kde si. Domov je len jeden.

  PLAY me  


Tento článok venujem anonymovi, ktorý mi dnesvčera napísal na asku, že kedy zverejním môj letný playlist. Ani som netušila čo zo mňa vylezie a zrazu toto, veľa emócií.  Ale musím uznať, že celkom výživná zmes. Tento playlist je veľký mess, ale to som i ja, nepreháňam.
Myslím si, že hudba o človeku veľa vypovie, ak si ten/tá/to, komu tento playlist sadol ako ehmniečo na šerbeľ, ozvi sa mi, pravdepodobne si budeme fest dosť fajnovo rozumieť. Dobrú!

4 thoughts on “Bohémske tance mentálne.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *