Clrscr;

Urobila som poriadky. V počítači, v izbe, v hlave, v živote. Strašne krásny pocit, keď všetko funguje! Momentálne ešte pracujem na poriadku v mojom tele, že jem.aj.to.čo.mi.nechutí.ale.pomôže.mi.to a nie len preto,že som chorá teraz. To tiež paradox životný, choroba v lete. Asi len ja si viem tak vyparadoxovať život, či?
Okrem iného, Crystal Fighters na mňa útočia odvšadiaľ, minule v čokolatérii išli alebo som prišla do obejváku na asi tak 30 sekúnd a boli v upútavka na Hausa! To už čo je!
Keď už sme pri hudbe, konečne máme lístky na Grejp a tak sondujem ktočo tam bude, čo ešte nepoznám a dopĺňam si hudobný vkus a okrem toho robím sčasunačas výberové konanie na hudbu do 120DAYSOFSUMMER a tak sa utajený playlist s rovnomenným názvom postupne zapĺňa a mnou zmietajú dilemy roka. Neporadíte niečo? Také letné, trochu dynamické, trochu dojemné a polopatisticky – proste veselé? Ak vám mám pravdu povedať, strašne sa teším na výsledok,lebo už teraz to vyzerá veľmi chutne, akčne, smiešne, zábavne, dojemne a tak. Rada by som to už teraz vypustila do sveta, no ešte veľa halušiek budem musieť zjesť aby to upravovanie malo vôbec zmysel.
A viete kedy je ešte život skvelý? Keď máte nehty na nohe nalakované na ružovo, jete mandarinky na lavičke a nepremýšľate o zajtrajšku.

A áno, ešte keď sa na vás niekto pozerá takto. Veď to je cukrovkaaaaa.

Milujem tie obdobia keď jediným mojim problémom je,že neviem prejsť level v CandyKraš. O to viac ich milujem,že s pribúdajúcim vekom pribúdajúcimi mesiacmi bude ich doba a výskyt značne obmädzená. Škoda..

29 thoughts on “Clrscr;

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *