Hyvää Joulua!

Ani som to asi nemala v pláne, písať tu dnes,ale vraj sa sluší! (I keď všetky tie príspevky s názvom Christmas a všetky tie statusy na fejzbruku vo mne vyvolávajú zvláštnu averziu, no bojujem s ňou statočne.)
A tak vám želám takto fínsky: Hyvää Joulua! To mi pripomína že by som sa tú fínčinu mala učiť intenzívnejšie. 
Moje šťastné momenty:
– Keď sa ma mamka opýtala, čo chcem na Vianoce, odpovedala som jej protiotázkou, že či to môže byť aj zážitok. Kupodivu, môj výber ešte neskôr aj pochválila. A teda za pár dní vítame s Jakubom Nový rok v Paríži! Síce vraj bez ohňostroja, no ja si nepotrpím. Veď čo ak ma zajtra zrazí auto a po mne by tu ostal iba nový objektív? Takto aspoň uvidím tú ospevovanú Paríž. (pre mňa to bude vždy TÁ+ ak chcete dajte nejaké tipy a triky na Paríž, aj keď na FB ste mi už dali,ale predsa)
– Vďaka Ambrozálii som objavila Postcrossing. Viem, že raz jej za to budem ešte vďačnejšia ako teraz,ale je to ajtak najsuper. To polnočné random stalkovanie občas prinesie aj pekné chvíle. A tak sa teraz teším na prvé listy od penpalov a to ich príde asi pekná kopa. Okrem toho som poslala prvú pohľadničku do Ameriky a čaká ma aj prvý list,lebo všetci ostatní penpali zatiaľ súhlasili že kľudne napíšu prví,len tento hľa jeden Nizozemčan že ja mám napísať, ta reku dobre. Po Novom roku s čerstvými dojmami z Paríža mu niečo vyplodím :} No ale teším sa ako sa to vyvinie všetko!
– Veľmi ma potešil aj Heineken Open’er festival keď ako štvrtého headlinera zverejnili Arctic Monkeys, srdce mi v tom momente zaplesalo a všetky boľačky zrazu neexistovali, to bol vám taký opojný pocit. Fakt, s nimi trapoším od štrnástich rokov keď 90% môjho okolia nevedeli kto sú a na čo sa používajú. Okrem toho zatiaľ zverejnili aj BLUR – oni boli prví, to už len bola terapia šokom, potom Queen of the Stone Age a Kings of Leon. Ak sa niekto chystáte, dajte vedieť!
– Som teraz v takom super stave keď mám chuť robiť všetko a neviem čo skôr a tu to viazne. 😀 Ale mám chuť si dať predsavzatia už teraz.
– Aj keď až po tade dôjde len málokto, predsa, toľko textu nezvládne len priemerný obrázkopozerateľ, zistila som, že pre mňa má tento blog asi aj trošku vyššiu morálnu hodnotu ako iba žeby to bol pre mňa prostriedok na egoonanovanie. Fakt je super prečítať si niečo o sebe spred dvoch rokov a rovno z prvej ruky! A samozrejme aj sa vidieť, haha..
Takže ak ste došli až sem a prečítali si tento šťastný nárek, ‚gratulujem vááám, gratulujem vám veľmi pekne.‘
A užite si to čo si chcete užiť, dnešok,zajtrajšok alebo dvanásty január proste free voucher na užívanie si. Veď o tom to je, nie?

Tajomstvá.šéfkuchára:klobúčnik+svetríkČiČo+podprda=hANDm-každéZinejKrajiny,suknica+botičky=nowistyle.jp,náramčok=NY(hejŇuJork,haha) 
 Ak chcete urobiť dobrý skutok tak mi môžete viete čo.. Lajknúť :}

26 thoughts on “Hyvää Joulua!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *