It’s time for another revolution.

Keď vás niečo štve dostatočne dlho, odstrihnite to. A keď sa necítite na odstrihnutie celých vlasov, tak aspoň ofinu! Už viac nebudem slepec pri každom zafúkaní

Toto gifko bolo natočené ako posledné s odôvodnením (aspoň jedno ako normálne).. To že pri debilite klesá hlava doľava,doprava či dozadu a to že neviem kývať, to mi snáď odpustíte..
No to čo sa skrýva v útrobách postu, s tým to bude už horšie..
Pri pohľade na tento „článok“ mi napadá len jedno: „Čeho se na nás dopustili druzí, s tím se už nějak vyrovnáme. Horší je to s tím, čeho jsme se na sobě dopustili sami.
Adios!

Niečo čo nikdy nemalo uzrieť svetlo sveta:

Keďže formspring zrušil anonymné otázky, ako ste si možno všimli, tak som si založila ask.fm aby nebol nikto ukrátený nebodaj, no a okrem toho keď už sme pri tom, tak ešte fejzbukujem, príležitostne twítujem, menej často tumblrujem,ale to len väčšinou reblogujem seba keď sa nájdem niekde, no a okrem toho ešte instagramujem samé hlúposti a potom ešte raz za rok weheartitujem. Som asociál v spleti sociálnych sietí, (okej trochu preháňam,ale oxymorony sa mi dostávajú pod kožu alebo aj UžLen61dníDoMaturyOlalá)

25 thoughts on “It’s time for another revolution.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *