Klišé dňa.

Môj dnešný deň sa niesom v znamení klišoidnej, no o to viac výstižnej hlášky: „Never give up!“ 
Alebo aj že električka mi ide na 9.31 a ja vychádzam z domu na 9.29 v duchu tohto hesla, zrazu aj to bahno na midilúke čo brázdim deň čo deň bolo akési tuhšie keď som cezeň upaľovala takou rýchlosťou. Ale viete čo? Ja som ju aj stihla nakoniec a dokonca som mala náskok! Ďalej k tejto tématike si ešte myslím, že keď bežím [especially na električku ráno] vyzerám smiešne. Viem si živo predstaviť ten môj strach v očiach pri tom a i ten adrenalín čo by sa dal  pokrájať.
Ďalším mojim dnešným súkromným bojom je kauza JA vs. Blogger.com. Očividne má niečo proti mne alebo neviem + keď sa k tomu pridá môj „utravýkonný“ noutbuk, je to nahlavu. Ale však viete, že som sa nevergiveapla a preto tu teraz po dvoch hodinách môžete čítať tieto bezpredmetné riadky zo života detí, ktoré by normálne zabrali asi tak 10 minút aj s fotkami.

Prečo ja,prečo? – osopila sa na Blogger.

Smiešne sloveso, že osopiť sa. Neblbol aj vám dnes blogger? Ja už som zo zúfalstva chcela otvoriť aj Internet explorer,že či to v ňom nepôjde lepšie, takže to bolo fakt viac ako zlé.

„Si si všimla, že kým si začala písať sa zotmelo? – opýtal sa jej Vrabčiak.

No a práveže všimla. Takže snáď som tu nedrela nadarmo a čosi pekného mi napíšete do komentárov, napr. ako sa dnes máte (moja obľúbená otázka)! :}

A zasa som tu vykoumala linky do obrázku, takže keď chcete vedieť čo je odkiaľ, kliknite na tejto tu fotke na vecičku čo vás zaujíma, snáď to funguje.

If you are interested in clothes and stuff below, just click on item and you’ll be redirected to eshop.

Takko


Vecičky,ktoré došli z Ringsandtings, aj keď nie som na také veci ako krížiky a iné, tak patrí sa odfotiť..

36 thoughts on “Klišé dňa.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *