KOŠICE fešn BLOGGERS BAZAAR!

Na totálne pochovanie môjho time managementu, rozhodla som sa vám konečne ozrejmiť podrobnosti exkluzívnej udalosti, ktorá dozaista nenechá žiadnu košickú dievčenskú nákupnú dušu chladnou. O čo ide?

No pekne poporiadku. Pred približne dvoma týždňami ma v mailovej schránke okrem random spamu čakala aj lákavá ponuka od nemenovanej košickej devy blogerky, že reku mohli by sme tie tony oblečenia z našich šatníkov predať nejakým príjemnejším spôsobom ako behaním na poštu a nazad, síce aj to má svoje výhody samozrejme, podpora slovenskej pošty, pravidelný pohyb a… To je asi tak všetko z výhod. Kedže už 6 riadkov chodím okolo horúcej kaše, urýchlim to (yesss). Ako ste už možno aj pochopili alebo vystalkovali na dvoch nemenovaných blogoch, bude bazár! Čo bazár, bazárisko!

Ak vás moja ružová presladená (bodky, čipka, mašlička, cupcake, kvetiny – odpustite, asi ma ovládli hormóny) verzia plagátu ešte neodradila (inač neviem kde sa to vo mne vzalo), možnože vás zaujíma, čo do tejto utešenej kôpky šiat, ktoré určite potrebujete prinesiem okrem Beky, Lenky a Laury, ja. Tak napríklad ak vlastníte nôžku veľkosti 38 (alebo niečo okolo t.j. 37 alebo 39, mohli by vás zaujímať tieto topánky, hnedé lodičky či pruhované sandále na platforme. Z ďalších mojich tromfov prihadzujem tieto smaragdovo-zelené čipkované šaty, žltý kabát a dokonca až osem klobúkov, z nich spomeniem napríklad tento a zatiaľ som na vážkach, že či aj tento.

Ďalej budú zajačice, červená asymetrická sukňa, vílovská sukňa, voľakedy obľúbené šaty, približne 12 košieľ, čerešničkový bralet, kryty na ajfon a kopec bižu za máličko. Taktiež všetko, čo ste doposiaľ videli v tomto albume a ešte sa nepredalo no aj mnoho iných vecí, ktoré nikdy neboli na blogu.  Another významným faktom je, že mnoho vecí je minimálne nosených (ain’t nobody got time pre obnosenie vecí)

Ceny u mňa sa budú pohybovať od 0 do 15 eur. To nula preto, že mám pripravené aj nejaké drobnosti, ktoré si môžete vziať za pekný úsmev alebo také niečo. Taktiež budú koláče, dokonca bez práce!
Neviem ako vy, ale ja prídem! 😀
Tak sa mi tu zatiaľ majte, ja idem dolepovať cenovky a potom rozhodnúť, ktorých 15 kíl môjho života somnou zajtra poletí na dovolenku. Party hard veru, pá!

30 thoughts on “KOŠICE fešn BLOGGERS BAZAAR!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *