Lesná zmes.

_Nebola to zrovna túra roka 2015, Smelý sa chcel popýšiť Nitrianskou kultúrou a tak mi na môj krátky pobyt pod Zoborom namixoval výživnú kultúrnu zmesku. Jednou zo zastávok bol aj Dražovský kostolík z dvanásteho storočia, po ceste na ktorý vznikli napríklad i tieto fotky. Vždy som Už dva roky čo som zrza túžim po takom emeraldovom zelenom kabáte a prednedávnom sa mi tento achievement unlockol a tak v ňom spokojne vandrujem životom a s pocitom najväčšej esteticky farebnej harmónie (zrza+tmavozeleň) i zapadám do lesného koloritu.
_No kostolík nebol jedinou prehistorickou postavičkou v Nitránskom príbehu, ešte staršia ako on sám bola Tisícročná Eva Pavlíková včela v sobotu v Divadle Andreja Bagara a ja som ostala očarená výkonmi pani herečky včely no nemenej aj zvyškom divadelnej posádky! Taktiež práca kostymérov a ľudkov čo riešia scénu a kulisy bola vážna vizuálna bonboniera, celé dobre – až to zmenilo môj pohľad na dovtedy nie veľmi obľúbené dielo Petra Jaroša. Normálne, že si to aj prečítam Ale až dočítam skriptá Neurónových sietí a štyri vedecké články. Vy aký máte vzťah k tisícročnej včele? Či už na plátne, doskách alebo papieri?
_Po predstavení mal ešte pán kultúrista pocit, že musím vidieť aj kultúrne dno a tak sme zakotvili v nemenovanom nitrianskom šenku, kde sa dekadencia stelesnila na pódiu až sa z toho čas posunul. To si vysvetlite ako chcete.
(Opravte mi niekto čiarky, díky)


  #ootd   
kabát//coat (zrzy robia mexické vlny)
kabelka//bag (became my favourite recently/do lesa aj do divadla [trú story]) 
oxfordky//shoes – persunmall (does not exist anymore/mattoni už nie je) (alternatíva; lacnejšia alternatíva)
džegíny//jeggins – clockhouse
foťák//camera – praktica PLC3

19 thoughts on “Lesná zmes.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *