Let It Happen + Q&A.

Slnečné dni, ktoré pozorujem spoza okna výdajne radosti občas prestriedavam takto. Pod Tatrami Barancom. Košický smog strieda vysokohorské zdravie v molekulách kyslíka a polohovateľnú stoličku nepolohovateľný trávnik pred našou chyžou. Monitor supluje Kundera a na mejkap ani nepomyslím. Prírodné divadlo naberá mnoho podôb a nejeden augustový večer môže skončiť i filozoficky. Zamýšľajúc sa nad našou významnou bezvýznamnosťou, mliečna cesta nikdy nebola jasnejšia…


[youtube https://www.youtube.com/watch?v=pFptt7Cargc]

Ako si zistila, že IT je pre teba to pravé orechové? (možno si to tu písala už veľa krát /neviem, či niekedy bude vedieť odpoveď, ale keď už je tá možnosť/) Ako zistím, že je to to pravé pre mňa?

Život žijeme iba na jeden pokus, takže niekedy proste treba skúsiť to, čo ti príde najsprávnejšie. Mne prišlo najsprávnejšie IT, ku ktorému som inklinovala i na strednej trošku, hoc matika napr. bola pre mňa až do maturitného ročníka jedna veľká záhada. Na výške paradoxne najmenší problémik. Neviem či je to to pravé orechové, stále som viac umelecká duša vnútri a keď musím dlho sedieť za počítačom tak ma to rozčuľuje a unavuje, ale na druhej strane sa teším maličkostiam IT sveta, akožekeď sa mi niečo podarí spojazdniť celkom samunkej. Také fakt zložité veci (aspoň pre mňa). I bakalárka bol achievement roka pre mňa. A ako to zistíš ty? Nezistíš, kým nevyskúšaš. Ja som mega praktický človek ak ide o veci budúcnosti a kybernetika a celkovo IT má budúcnosť istú, je fajn mať také niečo v zálohe. (Odpovedala som vôbec na niektorú z tvojich otázok?)

Neplánuješ youtube kariéru?

Takú opravdickú vlogovaciu? Nie. Neviem si predstaviť, žeby som si na tom postavila svoje ciele, na niečom takom nestabilnom ako je internetový fame. Nevravím, že je to zlé ani neodsudzujem youtuberov, ktorí tým niečo dosiahli, ale z môjho pohľadu youtube nie je niečo, čím by sa dalo živiť aj o 10 rokov a ďalšia z vecí je, že si nemyslím, že som tak výnimočná aby sa na mňa niekto takto kukal vo voľnom čase ako bľabotám o dačom. A keby som už aj teoreticky mala mať svoj kanál, chcelo by to 25/7 času ak by ten kontent mal byť kvalitný, čo nejde dokopy s mojim aktuálnym životom. Ale príležitostné videjká ma bavia, netvrdím, že sa nedám zlomiť aj na nejaký ten vlog z Lisabonu, no všetko s mierou. A rekreačne. Nech pri tom nejde o život a potom v podstate nejde o nič.

&budes aj na grape? 🙂

Áno! Môj štvrtý či piaty in a row, to chce prípitok, zastav ma!

  plavky* | osuška* | knižka | slnečné okuliare* | šlapky  

Ak sa pýtate na môj názor na jednotlivé vecičky, plavky, osuška a brejle sa oplatia, fajn matroš. Plavky naživo skôr do modra, nie sú tak zelené ako na webe, ale to neva, horný diel má podšívku. Uterák je 100percentná bavlna, akože ja som skeptická voči popiskom na internetoch, ale toto bolo aj na prvý a druhý omak tak príjemné, že som odhodila predsudok pretentokrát. Kunderu som ešte nedočítala, ale jeho myšlienky ma vždy chytajú za srdco. Šlapky, veľká temer intergalaktická láska išla dnes na reklamačku. Uvidíme, že čo na to povie vyššia sila reklamačná, no toľkoto eur sa dá aj lepšie investovať popravde. 

  kobliha* | celé plavky* | okuliare*  


Opila si sa niekedy tak, že si ďalší deň celý preležala alebo presedela s hlavou v záchode? ??

Ahbože a keby len raz. Takých dní tu bolo neúrekom, lebo moje telo moc nezvláda alkohol, čiže stalo sa mi, že už aj dva dni som tak preležala a rozhovory s porcelánom ani nehovorím. To sú tie dni o ktorých sa blogy nepíšu. Teda iba raz – biela noc/čierny deň.

„Ked maš hnede vlasy, nemaš nejaky postup na „to become ginger“?“

Asi myslíš to, že mám odtajniť svoj recept na zrzavosť? Jednoduché, farbi si tri roky každé dva mesiace vlasy na hocjakú ryšavú z drogerky a potom sa jej nezbavíš na ďalšie tri roky odkedy sa jej začneš zbavovať. True story, včera som dala druhú hnedú na moje pačesy… 

Z tejto fotky sme sa strašne smiali so sesterkou, americký sen level Tatry, ale tá naša čiva tam došla fakt náhodou, hneď ako som si ľahla na donutku sa nebojácne vypravila s cieľom robiť mi spoločnosť.

Odkiaľ berieš stále peniaze na oblečko?

Nie všetko oblečko, ktoré ukazujem na blogu si kupujem. Oblečko na recenzie dostávam zdarma. Myslela som si, že je to jasné, no dobre že sa pýtaš. Fakt. Lebo sa môže zdať, že nič iné nerobím, len celé dni sypem peniaze do oblečka a pritom nie. No na veci, ktoré si kupujem sama, si zarobím. Očividné je, že finančne som sa opustila až odkedy robím v zoote, zamestnanecká zľava je pekelná vec, nejedna radostníčka by vedela rozprávať. No a k tým veciam zadara, aby okolo toho nevznikali mestské legendy, budem to už značiť hviezdičkou. Hej, mohlo mi to trknúť už dávno a nie, nejdem teraz celý blog preznačovať dozadu, no dúfam, že to ujasní páru nejanosti, ako napr:

Skadiaĺ máš toľko peňazí ? 😀 Pracuješ? alebo si dieťa z bohatej štvrte? 😀 nie vážne, stále máš niečo nové a nemám pocit žeby to stálo 7 eur ale o dooosť viac 😀

A áno, pracujem. Nie, nie som dieťa z bohatej štvrte a so sestrou sme boli práve vychovávané k uberšporeniu a premýšľaniu nad investíciami, hlavne čosatýka šiat. Len mne teraz na staré kolená trochu švihlo. Stále žijem s rodičmi, mám (len) 22 a nemám nejaké extrémne výdavky na život, čiže aj na pár kávičiek mi zvýši aj na portugalské výstrelky. Ale neboj, o mesiac odchádzam preč a moje priority sa zasa presunú iným smerom a budem žiť len zo svojej nútenej capsule wardrobe aleboaj čo sa zmestí do jedného kufra.


Kontroverzná fotka na záver. Pseudointelektualizmus vyvažujem zadkom. Čo sa ošívaš, každý má nejaký!

Ak ťa niečo zaujíma ešte, dotazník alebo ask.fm je tu vždy pre teba. Kľudne zatni do živého, rozviň myšlienku, rada odpoviem.

*Produkty označené hviezdičkou mi boli zaslané na recenziu. 

4 thoughts on “Let It Happen + Q&A.

  • s tou zrzavou (v mém případě s červenou) to znám. Tři roky barvení barvou z drogerie a nemůžu se jí zbavit. Je teda pravda, že kadeřnice mi na vlasech udělala velkej kus práce, takže červená už je jenom pod hnědou (kterou trefila přímo můj odstín :D) a pod blonďatým ombré už naštěstí nevykukuje, ale je to zlo.Já hrozně nechápu, proč se v posledním cca roce/ půl roce tolik rozmohlo řešit, za co si blogerky kupují oblečení a následně pak řešení toho, že mají všechno jen díky spolupracím. Nechápu a nikdy nepochopím, myslím, že je to každýho věc a čtenáři by měli být akorát rádi, že mají (většinou) opravdový pohled na věc od někoho, kdo to za ně už vyzkoušel.Ať se ti daří 🙂

  • ty dokážeš aj z takého tuctového námetu ako Q&A vyčarovať ultra mega článok! 😀 super je aj super si (a fotky tiež) :)www.beautiful-savage.blogspot.sk

  • -veľké zlo, ale raz to snáď vymizne 😀 som rada, že v tom nie som jediná-v poslednej dobe sa celkovo aj na ytb/blogoch rozmohlo riešenie všetkého od toho kto koľko zarába a ako to míňa až po rodinné vzťahy, partnerov a rannú stolicu, pritom je to každého osobná vec, všetko z toho. ale som rada, že ešte sa nájde niekto kto zmýšľa takto, fakt. 🙂

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *