Life begins at the end of your internet connection.

V poslednej dobe sa to tu hemží dojemnými ba až zádumčivými hláškami v nadpisoch (no dobreee, až minule, ale čo je doma na blogu to sa počíta), dnešok nebude výnimkou. Túto som však sama vykutila, intelektuálny DIY na záver konštruktívneho rozhovoru na a.sociálnej sieti,alebo aj nájdu sa i inteligentné myšlienky v tej mojej zvrátenej mysli. (Ja si nemyslím, že je zvrátená ale piati ľudia nezávisle od seba to admitli, takže som to prehodnotila a zaradila túto skvostnú črtu do mojej beletrizovanej charakteristiky, čo mi pripomína, žeby som mala aktualizovať moje ja). [Ja sa aj sama so sebou porozprávam, ako si môžete všimnúť].

Zasa som pridala do môjho kiosku nejaké čačky, informatické knižky a iné džezy, tak keďtak mrknite. Veľmi vážne premýšľam v týchto súvislostiach aj s mojím odchodom, bude to chcieť oveľa brutálnejšie triedenie ako toto čo predvádzam posledné dni. A asociatívne ma pri myšlienkach na môj erasmácky pobyt chytá agónia brušných kŕčov prepletená strachom z nového a strachom z toho, že tam asi primrznem k bicyklu po ceste do školy a iné basic strachy. Joooj, vyveďte ma niekto z omylu..

By the way, I tried to say I’d be there, aby som vás tu príliš nepobúrila, pod šatami som mala kraťasy. Mám už svoje roky (hahaha) a akú takú dôstojnosť, aj keď ako sa tak prechádzam Košicami a všímam si okolitý dievčenský svet… Holé zadky sú teraz akosi v móde či čo. Vy čo na to?

Šatičky (link) – Sheinside
Kraťasy – nestoja za reč
Botičky (link) – Oasap
Čelenka – ebay
Kabelka – od sestry

Čo poviete na takúto skrátenú outfitovú promenádu? 

23 thoughts on “Life begins at the end of your internet connection.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *