O mojich rozšírených zreničkách a tyčinkovo-čapíkových orgazmoch.

Sú aj také dni keď nehľadám intelektuálne pohladenie na duši a zmysluplné, nebodaj vtipné či praktické články. (klamem, nie sú) Dnes v takýto upršaný deň vám teda ukážem pár blogov, ktoré mi rozširujú zreničky a pri ktorých moje tyčinky a čapíky zažívajú orgazmické stavy. Nebudem vám tu notoricky omieľať Kiaru od Šalátu alebo … či … . (dosaďte si, lebo ani si neviem vybaviť nejaký extrasuperpopular blog, kedže ich zvyknem z princípu nesledovať)

No a tým slovkom pár myslím skutočne máličko. Slovenských vynechám, ajtak by ste ich všetci veľmi dobre poznali (okej, moju bodkovanú menovkyňuslečnu od červených makov si neodpustím), a predstavím vám túto trojicu blogov:

Link na tento blog mi poslal môj úžasný muž a ja som ho prešla komplet celý! Slečna z Chicaga, dokonca huslistka ma uchvátila so všetkými tými límečkami, košieľkami, svetríkmi,sukničkami, bodkami, prúžkami,aktovkami, botičkami a všetkým do čoho by som sa dokázala aj ja sama nasúkať a to by som teda veľmi rada! Navyše je veľmi sympatické, že aj napriek enormnej popularite neskĺzla na takú tú štandardnú úroveň extrapopulárnych blogov a nepotrebuje z toho svojho robiť jeden reklamný banner na Kóreu. Dokonca vo väčšine prípadov sú outfity bez tváre alebo len poskladané z kúskov oblečenia. Občasné tipy na klasickú hudbu sú pre mňa veľkým pozitívom ako aj rôzne inšpiračné záležitosti.

Už len pri otvorení blogu sa mi zreničky zväčšujú z toho designu, v ktorom má všetko zmysel. Followujem ju už dlhšie no v istom bode ma prestala baviť. Nedávno som však otvorila blog a prebrúzdala sekciu s outfitmi a zas pocit blaženosti z toho, že ešte tu sú blogeri, na ktorých sa mi stačí len pozerať.

Už keď len kvôli tomu ich headeru otvoríte ten blog, tak neoľutujete. Ale určite to nie je to jediné čo stojí za zhliadnutie. Dvojica David a Sabina blogujú ako párik už niečo cez dva roky. Nájdete tam veľa fotiek na analog, veľa fotiek zo zákutí Londýna a už aj Paríža, kde Sabina pracuje pre Dior. (bože aká som ja informovaná) Skrátka dobre sa na nich pozerá a fotia na rôzne analogy, čo mi je sympatické. Dúfam, že im to vydrží dlhšie ako istému nemenovanému českému blogpáriku (pamätníci určite vedia ktorému 😉

Hah, a teraz som vám odhalila moje najtajnejšie najpovrchnejšie zákutia, ktoré sú inak pre verejnosť dobre ukryté. Cítim sa obnažene. 😀
Kľudne mi dajte aj vy nejaký ten tip na blog, o ktorom si myslíte, že stojí za to! Ak je to váš, sem s ním! 😀

20 thoughts on “O mojich rozšírených zreničkách a tyčinkovo-čapíkových orgazmoch.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *