Pam-peliška.

Pam-pelíška. Všade naokolo a ja hovorím, že konečne! Človek si už aj odvykol od toľkých farieb po tej greyscale zime. Pekné počasie vo mne očividne prebudilo aj nejaký ten šiesty zmysel, keď som včera hľadala nabíjačku na nikon (nezvestná dva mesiace, áno..) a zrazu som sa zdvihla, odišla do kuchyne, pozrela do krabice so šijacím strojom a ona tam bola! Nič teda nestálo nikonu v ceste, aby mi dnes robil spoločnosť pri potĺkaní sa lukratívnymi košickými chodníčkami, však vidíte..
Okrem iného, konečne máme opravené maturitné slohy a začať deň zistením, že vlastne asi vôbec niesom hlúpa, to poteší nejedného nadšenca závodného sebapodceňovania! Riadne to teda predčilo moje očakávania a napriek tomu,že ma včera ohryzli topánky, urobilo sa mi očko na novej silonke, málo som spala a zavreli nám sekáč pred nosom, mi je super. Napriek týmto všetkým, zdanlivo malicherným a povrchným, no pre mladú ženu smerodajným skutočnostiam [!].
Tak si teda užite sviatok práce, ja si užijem sviatok nového kreditu a budem si celý deň niečo dokazovať. Sama neviem čo, no maturita okrem iného aj z matematiky sa blíži a mňa čaká 80 dôkazov, ktoré keby boli v španielčine, boli by aj hádam zrozumiteľnejšie.
Dospampeliškovania!

Ja a piece of čerešňa či čo to všetko tu kvitne.. Zo strachu,že už sa nestihnem naaranžovať k rozkvitnutým stromom skôr ako odkvitnú som sa uspokojila i s týmito páru halúzkami, keby mal niekto ešte stále pocit,že je zima!

tričko-MANGO,sukničôčka-NOWISTYLE,oxfordôčky-GATE,dioptrické.brejle-FIRMOO,slnečné-EBAY,sačko-TALLYWEJL

25 thoughts on “Pam-peliška.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *