Pohoda 2016.

I dostalo sa mi potešenia zapohodovať si. Musím sa vám takto na úvod priznať, že hoc už dávno nie som festivalová panna a čo to som si už zažila, na Pohode som ešte nebola. (#škandál) Preto keď sa ma Veronička zo zootu opýtala, či by som chcela ísť, moc som sa ani nad inou ako kladnou odpoveďou nezamýšľala… 
  Môjho srdca šampi(ň)ón  

Na tohto krásavca, ktorý pojme celý môj festivalový aj iný svet vrámci svojich dvadsaťpäťlitrových možností, sa pozerám už niekoľko týždňov. Najprv na jeho podobizeň na internetoch, potom celý deň na výdajni cez moju zmenu keď konečne dorazil no a následne doma. Obkukávam ho, kochám sa i som ho už aj stihla vyvenčiť. Musím sa priznať, že som veľmi rozmýšľala, či zainvestovať, predsa to nie je najlacnejšia záležitosť pre mladú devu, no presvedčili ma jeho viaceré prednosti – a síce vrecko na 15 palcový notbuk, kvalita (za tú cenu dúfam) a fakt, že spĺňa požiadavky na príručnú batožinu do lietadla takmer všetkých leteckých spoločností! Kedže ja som do lietadiel poväčšine chodila ako gadžovka s ôsmimi aspoň troma taškami, s týmto fešáčiskom nikdy viac! Už na testovacej jazde do Bratisky sa mi veľmi osvedčil, preto nepochybujem že mi bude fajn spoločníkom i na Portugalské_Potulky.

  #lapačkapohody  

Moje festivalové kombo na jeden z dní zahŕňa aj čipkovaný/háčkovaný/whatever top a divotvorné kraťasy s bambuľkami, lapač pohody na krk a klobúčisko na hlavu. Na oká nasadím moje obľúbené festivalové slnečné okuliare, ktoré ma na cestách bezstarostnými dňami plnými hudby sprevádzajú už nejaký ten rôčik no a načo mi je zápisník a ceruzky? Pripravila som si takú kulehu na každého koho stretnem, tak ak sa stretneme – zistíš!

  #summervibes  

Pôvodne som chcela dať tejto fotke nadpis #zmrznutécecky, ale tak zachovajme dekórum… Na pohode ma pravdepodobne uvídíte aj v tomto. Zmrzlinky, ľahký batôžtek a La Sardina Camera vážení! Hajlajter som položila na fotku taktiež zámerne, aj keď v lete si mejkapy až tak nejdem, dve šmuhy hajlajtové na líca môžu narobiť veľa muziky, ibažeby bolo 40°, to máte highlighter aj bez toho…

  #palmičky  

Nenechávam nič na náhodu a v tomto prípade dvojnásobne. Plavky v prípade extrémnych horúčav sú základ prežitia, no kedže nie som až taká exhibicionistka, ľahký kimonoprehoz ma oslobodí od neustáleho kontrolovania sa či svetu neukazujem viac ako treba… No na tieto kombá sa teším hlavne ako ich vyvetrám na lisabonskej pláži! Čo vravíte ale na môj plavkový výber? Palmičky alebo bordó?

  #vlásočnice  

Som si až moc dobre vedomá toho, ako je to na festivaloch so sprchami a stanovou kultúrou, no netreba nič ponechať na náhodu a preto som z balíčka radosti, ktorý mi zaslal Schwarzkopf namixovala takéto festivalové kombo a hneď vám aj poviem prečo. Gliss kurová letná edícia pre slnkom ošľahané vlasy je vysvetlenie samo o sebe, no čo tento got2b divoch v oranžovozelenom? To je trefa do čierneho! Nikto si na festival určite neťahá fény a žehličky a neviem čo, no s týmto sprejčekom si na hlave môžete urobiť estetický festivalový mess len pomocou vašich rúk. Stačí nastriekať na vlhké alebo uterákom vysušené vlasy, rukami vytvarovať a je to! Vyskúšané, otestované, za mňa funguje. Navyše má poistku, takže sa ti ani na chlebík hádam nevyleje. Môj už zbalený.

  #farbámneujdeš  

Teda aspoň ja. Predčasom som urobila v déemku nálet na farebné linky, bola som akurát asi smutná alebo čo a musela som to zahnať nejakým excesom a tak som vybrakovala stojan od miss sporty. (Už som si myslela, že ani neexistujú – #značkamojejpuberty) Popravde hľadala som čo najlacnejšiu variantu týchto výstrelkov, lebo nie je to práve niečo čo by som si patlala na oči každý deň. Síce… už aj do práce som takto divošsky došla, tak nič. Každopádne, mejkapy môžete nechať doma, no farebnosti na oká sú must, festival znesie veľa.

  #kokosovo  

Ak neplánujete na festivale držať bobríka nesprchovania sa, je fajn vziať si so sebou nejakú tú parádu. Ja osobne si strašne idem kokosové vône a tieto Fačky mi totálne padli do čuchových buniek, už len čakám, kedy dá aj Manufaktúra kokosovú kolekciu a potom mi je amen. Alebo skôr mojej peňaženke.

  #suchoty  

Suchý šampón je záchrana nie len na festivale a u mňa doma sa stále nejaký pre prípady prvej vlasovej pomocí nájde. Musím vám ale takto zhurta povedať, že tak ako je ten obal Batiste krásny, jeho vnútro ma nezaujalo. Je to fajn, ok, dá sa,  no ten bielomodrý cottonový tuším od Schwarzkopf mi poskytoval lepšie výsledky a nabudúce siahnem v drogérke asi zas po ňom, či odporučíte niečo iné?

  #vidíme_sa?  

O dva dni. Ja a moja prvá pohoda. Vidíme sa? Určite sa priznaj ak ideš, už som zapracovala na svojej introvertnosti, čomu dopomohla aj zootia práca, a som naklonená rôznej forme interakcie, môžeme si spolu pripiť na lepšie zajtrajšky či ti ukradnem dušu za pomoci môjho canončeku alebo sa ocitneš v mojom pohodovom videu, daj o sebe vedieť ak sa nebojíš!

16 thoughts on “Pohoda 2016.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *