Red’O’Metry.

Ten školský týždeň ale neskutočne letí. Minimálne asi tak, ako ja dnes na električku. To by bol môj život asi normálne nenaplnený, kebyže si po troch týždňoch ráno nezašprintujem. Rovno dva dni po sebe, však čo. Ale ajtak si myslím, že ranný prelet nad kukučou lúkou za blokom stál za to, lebo keď derivujete o jednej ráno a aj vám to výjde, no to si neviete predstaviť ten pocit a navyše vraj sa pri behu uvoľňujú endorfíny, takže už mi prestáva vadiť ten trápny moment keď vojdete do električky po 20 sekundovom behu pohybe voľným štýlom 100km/h s vlasmi v ústach, otvoreným dáždnikom a polovysypaným karisblokom.

Okrem mojich banálnych problémov, ktoré vám tu sypem z baretiek napočkanie, by som chcela ešte spropagovať slovač. A to nie hocijakú,ale pre mňa asi jedinú hudobnú nádej tejto krajiny a tak vám poviem, ja raz za rok  počúvam rádio, tento rok sa to stalo včera v aute. A tak som si prepínala stanice a zrazu sa v KISSe pustili nikto iní, ako Frekvenční chlapci s ich Red’O’Metry a tak mi to zdvihlo náladu celé, že na tom tá slovenská hudobná scéna predsa len nie je až tak zle! A kľudne mi hoďte aj iné nádeje do komentárov, brániť sa nebudem a budem len rada ak ma niekto vyvedie z omylu, že máme iba túto jednu nádej! 😀

Na dnes by aj stačilo, budem si musieť zas písať poznámky z môjho života niekde, lebo veľa zmysluplného tu veru neodznieva, snáď mi to odpustíte pretentokrát.. Namiesto zmysluplnosti vám ponúkam lakovky tentokrát v dámskom prevedení, no čo, zamilovala som si ich. Nehryžú, netlačia, sú kožené a klopkajú mi do rytmu!

Ja a moja povestná ohnutá ruka:

If you wanna see where the item is from, just click on it:

36 thoughts on “Red’O’Metry.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *