Smashed birds.

Najradšej mám, keď sa nemusím nijak tváriť na fotkách. Mám pocit, že to proste nezvládam, prejavovať akože emócie a také. Proste to nejak neviem. Vlastne mi to asi nejde ani v normálnom živote a preto je môj výraz taký, že si až niektorí možno aj pomyslia že som smútko od prírody alebo čo. Ťažko povedať kde je pravda. Každopádne, včera mi bolo umožnené tváriť sa nijako (čiže pre mňa prirodzene) a bolo to super! Síce v tom počasí by som sa asi ani nijak inak tváriť nedokázala. Možno to tak nevyzerá, no VKV (Košičania vedia) dunel ostošesto a ja som si vyskúšala nehostinné podmienky sťa modelína.. Prežila som to a zatiaľ nemám západ priedušiek, takže som obstála a to sa vždy ráta, nie?
Tuto je iba prvá časť fotiek, keď som mala na sebe ešte (!) košeľu, zámer bol však úplne iný, no mám pocit,že ten ‚zámer‘ nafotíme ešte raz keď nebude -1000°C a nárazový vietor 6467 km/h. (Nie, nefotila som hore bez!)
Okrem tejto strastiplnej príhody dňa dávno minulého aj nad inými vecami sa zamýšľam. Že mi príde divné upravovať svoje fotky už, svojho času to bola taká rutina, že som to neriešila a nejako som sa od toho odosobnila. Stokrát radšej by som však bola za hľadáčikom ja a niekoho pocvakala a potom sa vytešovala z toho vo fotošope. Neviem no,asi som už zostarla. [Nikdy. :D]
Ale dosť o mne, čo vy? Rada čítam vaše komentáre, človek sa dozvie super veci niekedy, nie len že má vlasy a oči, a nohy a ruky ale také perličky zo života či tipy a triky. Možno aj to je tým čo ma ženie do ďalších článkov. Povedzte mi dačo pekné či škaredé, krátke či dlhé, obohacujúce alebo povrchné.Teším sa na to!
Viete prečo? Lebo vy a ja sme dvaja, nech je to tu či tam! Okej, dosť.. 😀 Viac k tomu nedodám!
P.S.: Dík za tip na šatičky, objednané a putujú ku mne už! :}

Soley – Smashed Birds [youtube https://www.youtube.com/watch?v=wLA5Hr8SAkA]

Som sa zapojila so fešn čelindž tak mi môžete dať hlas ak chcete :}
suknica:nowistyle.jp,košula:sh(c&a-chlapčenské)

54 thoughts on “Smashed birds.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *