Spod slovenských šijacích strojov.

To, do čoho som sa namočila som si uvedomila až pár minút po tom,ako som na nevinnú otázku či nechcem prehliadkovať odpovedala niečo v zmysle: „Však prečo nie..“ Nakoniec sa z toho ale vykľul celkom príjemný zážitok. Veď koľkokrát do roka sa nechá človek učesať, namaľovať a ešte si aj oblečie superské šaty k tomu. [Samozrejme, ak sa človek neživí modelingom aby sme sa chápali]
Ale popravde fakt som nevedela do čoho idem, no o to viac som bola prekvapená aké šikovné ženy tuto na východe máme! Možno to bude len tým, že málo sa zaujímam, no dávam si za to pomyseľne po prstoch,že negooglim a neshashujem viac!

V prvom vstupe sme predvádzali šatičky od [LU:KA] (neskloňujem to aby som to nepokašľala) a keď som videla všetky tie kytičky, korzety, čipky, vzory a všetko, srdce mi zaplesalo. Ešte  to zaklincovali i výtvory slečny od čeleniek! No lahoda aspoň pre moje oko, lebo všetkým slečnám to celé veľmi pristalo! Rada by som vám ukázala aj iné fotky, no oficiálni fotografkovia sa od práce veľmi nepretrhli a tak sú nižšie len dve rádoby oficiálne fotky pre ktoré som drhla klávesnicu aby som ich našla a potom ešte fotky od Jakuba. No čo narobíme..

V druhom vstupe boli zas výtvory od AMMYLY + čelenôčky od Vulpeculy. Taktiež mi to prišlo celé veľmi milé, že líštičky, králiky, čajníky a koníky doplnené o tašky taktiež od AMMYLY, ktoré to celé dokonale vyladili!

Fotka naľavo: The AWKWARDENESNESS moment, keď sa vám vyzuje balerína počas prehliadky na schodoch. Čo viac, nejako som to ustála no asi na 5 sekúnd ma pochytila taká existenčná kríza že až.
 Okrem iného, všetky kúsky čo sa predvádzali boli také, ako by som to nazvala.. Nositeľné! Ja sama by som si ich vedela predstaviť v mojej skrini. To nie ako také tie prehliadky s priesvitnými zvrškami hore bez a tak.. If you know what I mean.. Proste veeľmi sa mi to celé ľúbilo a píšem tu také extázne slová lebo chcem, nie žeby som musela. [Ak by to náhodou niekomu nepasovalo do môjho občasmiernecynického prejavu]

Zdrcené životom:
Pripadá mi to, že som tu použila dosť lacné superlatívy na to, aké namakané výtvory sme/ste mohli vidieť naživo a na to,aké používam inokedy. Snáď mi to autorky (či ako sa tomu dnes..) a aj vy čitateľkovia a zvedavci odpustíte, no veškerá moja energia je odčerpávaná čerpadlom zvaným akademický týždeň do neznáma.
Ale už som sa aj cítila trochu guilty, keď som dostala správu na FB,že kedy bude nový post a predtým sa ma aj Adelka pýtala,že kedy dám post z prehliadky že je zvedavá, tak joj! 
+Na margo môjho blogového života, ste strašne super, však to aké komentáre som dostala k minulému článku, až mi moje blogerské srdiečko plesá od radosti! Vrelé najvrelejšie vďaky!
ZDROJE FOTIEK:
ŠIKOVNÉ ŽENY:

38 thoughts on “Spod slovenských šijacích strojov.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *