Štastné a Sladké!

Ste si mysleli, že na vás na Vianočky zabudnem? No to isto! Kedže s maminou máme ako správňacké gazdiné už všetko nachystané a už len načančané čakáme na hlavu rodiny, ktorá je ešte v robote, našla som si malú chvíľočku pomedzi Láskou nebeskou a ujedaním kapustnice aby som vám tu prihodila zopár teplých slov a ukázala vám naše Vianočky.

  #štastnéasladké  
Kedže kybernetky do poslednej chvíle nemajú čas piecť, tento malý pôžitok som si dopriala až ako relaxačnú aktivitu dnes na Štedrý deň a nachvíľu som si zaspomínala na časy, keď som bola ešte malá Doms a koláčiky som piekla z piesku a hľa zrazu som stará koza a vykrajujem si srdcia do opravdického cesta. #chvíľkanostalgie
Kedže šalát sme s mamčou kolektívne vyrobili deň pred, mohla som sa sto hodín oddávať vaľkaniu, pituu kakaa a vykrajovaniu (a foteniu toho všetkého, lebo však blogerka) 


  #štastnéamäkké  
Cez deň v pohodlí pleteniny a matchujúcich ponožiek vzoru alá lovecká sezóna. Hlavne mäkko!


  #štastnéapekné  
Odkedy som sa ostrihala, začala som tak nejako prirodzene viac dbať o svoju tvár, kedže teraz už nemá čo odpútať pozornosť, prirodzene. Aj na Vianočky chcem pri stole vyzerať ako decent human being (momentálne som už na seba všetko nadžabkala), bez istých inštrumentov to nepôjde. Moji favoriti posledných týždňov sú hlavne Dermacol Imperial mejkap (poradila mi Mica a nemôžem si sťažovať), tradične rúžčok Kate od Rimmelu (01) a k nemu taktiež lak tón v tóne ako veľké dievča. Najnovším prírastkom v mojom arzenále sú blusher a highlighter, osobne si myslím, že to ešte neviem dobre používať a tak radšej džabem menej, no ak by niekoho zaujímalo mám Blushing Hearts triple baked blusher a hájlajter je Goddes of Love. Hľadala som nejaký blusher na bežný deň, lebo doma mám len červený a na ten sa vždy necítim, no a prirodzene nechala som sa nalákať na krásne obaly, ako vždy.

No a takto to nejako dopadlo, odfotiť jednu blbú fotku so samospúšťou je fakt umenie. Stihnúť nejaký óótédé bola dnes vec nemožná, no vianočný zelenočervený gýč som si neodpustila a tak ako som bola pred rokom hejter Vianoc, tento rok sa karta obrátila. Viete čo, asi starnem…

To je asi všetko čo by som vám tu dnes chcela vyťukať, ešte_že pustite si piesenku, Last Christmas tak trošku inak tak trošku od Florence. A užívajte vianočnej atmošky, ja idem nadobro offline a vidíme sa niekedy potom!

Jahááj a ešte že, kto nevidel tento rok Pelíšky, ako by Vianoce ani nemal! (Ja už dvakrát!)

  Florence + The Machine – Last Christmas  

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=3hAJIPn4ldY?rel=0&showinfo=0]

20 thoughts on “Štastné a Sladké!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *