That Green Eyes.

Vždy som to chcela vyskúšať! Vždy vždy vždy. A tak teda skúšam a čuduj sa svete, ešte stále mám obe oči. O tom aké patálie som zažívala pri prvej aplikácii ste sa dozvedeli tuto. Odvtedy som ich už mala párkrát na sebe a zaobišlo sa to bez veľkej drámy. Dokonca som si ich naposledy vybrala za dva a pol chlapa sekundy. To však nebol prípad dňa včerajšieho.
Najprv som si ich chcela dať ráno, tak som sa teleportovala do kúpeľne a začala, as usual. Vyberám čočku z puzdierka, umývam a masírujem ju (:D) v roztoku, ideme na to. Snažím sa zdvihnúť to moje rozospaté, beztak malé viečko, prikladám šošovku a zrazu… *BUM,PRÁSK,TRESK*.. no proste predstavte si medzi hviezdičkami zvuk adekvátny pádu šošovky do neznáma. Ono to bolo fakt že do neznáma. Pozriem do umývadla v ktorom bolo ešte kopec peny po mojom pečlivom umývaní rúk. „Šit.“ – poviem si a hrabnem rukou do peny. Myslela som si,že toto je zlé, no prichádza Šit II., šošovka tam nie je! Šokovaná (ale nie prekvapená) svojou hlúposťou pozerám na zem, do vedra, na poličku. Nič nikde. V hlave mám tisíc a jeden katastrofický scénár a rozmýšľam či by veľmi vadilo, keby som mala v článku iba jednu šošovku. Po asi piatich minútach bezbrehého tápania vo vlastnej tragikomédii ju vidím. Mrcha jedna. Tróni si na vodovodnej batérii. Aké rafinované, len čo je pravda. No nič, bye šošovička, nie každý deň je nedeľa a teda neposlušnica putuje tam odkiaľ prišla – do puzdra.
Poobede mi napadlo, že by nebolo odveci ten článok s čočkami aj spraviť a tak opakujem postup z rána s výnimkou dramatického pádu. Ono to však nejako nejde. Po kratšom prehováraní mojej očnej buľvy sa to však podarilo, no poplakala som si zato kvalitne. Od dnes teda viem, že sú to dve veci, čo vás zaručene rozplačú: chlap a kontaktné šošovky. No pri tých šošovkách si nie som taká istá..
Všetko som však v zdraví prežila a nafotila, so let’s have a mrk!

Šošovky mi prišli vo fyziologickom roztoku a okrem toho i obal a dezinfekčný roztok!
Super je, že doma boli za dva dni a ešte som aj poštárku ráno stihla takže mi prišli až pred dvere.


Keď som si ich vtedy dala prvý krát, nevidela som až taký nejaký farebný rozdiel, ale povedala som si ta ok, čo už. Na dennom svetle však zelená farba nadobúda celkom iné rozmery! V strede síce presvitá moja hnedá, no s tým som počítala a aj vy by ste mali.
Coldplay – Green Eyes

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=QbAZiVRG6h0]

Nie som si istá koľko fotiek môjho ksichtu za sebou tu znesiete, tak preistotu dám len tri čo už je itak vcelku dosť!

Štyri zo štyroch kachien a ja vám silno odporúčame barevnéčočky.eu! A ešteže som si nechala poradiť, lebo už tieto čo mám mi beztak zväčšili okále a to ani nie je nejaký obnormálny rozmer!
Ako ste na tom vy s čočkami? Milujete/nenávidíte? 

43 thoughts on “That Green Eyes.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *