VIDEO – Wrap it up!

Než sa pustím do odpovedania na vaše najrôznejšie dotazníkové otázky, zachcelo sa mi aktualizovať Lisabonskú situáciu. Svoje nadšenie z konečnevybratéhoakúpeného ubytovania som veru neskrývala, nejedna (a)sociálna sieť by vedela rozprávať. Zo všetkých možných variant napokon nevyhrala najkrajšia, ale taká, kde síce fotky vyzerali s prepáčením na hovienko, no je tam potenciál! Ten odhaľujem každým virtuálnym stalkom viac a viac. To bola najprv googlemaps prechádzka Lisabonom, ktorá odhalila isté skutočnosti a síce:
1) zistila som, že to naše bydlo (hovorím naše lebo bývame budeme bývať so spolukybernetom) je v totálnom centre diania i mesta
2) podrobná analýza fotiek ukázala, že bývame na najvyššom poschodí, t.j. štvrtom, zo vzhľadu budovy nepredpokladám, že budeme mať výťah, čo znamená čo? Fajn zadok! (Takýto záver isto nikto nečakal, ale nútený workout je ten naj a trochu povrchnosti do života hlbokých elitárskych analýz nezaškodí)
3) to, že milujem kachličkové vzory, špeciálne tie portugalské, nie je nič tajné a aj keď je to malichernosť roka 2016, hádajte kto bude bývať vo vzorovanom dome #tochceš
4) napriek tomu, že sme v centrocentre hlavného mesta Portugalska, naša ulica vyzerá byť vcelku kľudná a mám aj balkón, jes! (Portugalec approved.)
Toto moje nadšenie si dobre zapamätajte, 9.9. vám po prílete a ubytovaní určite napíšem štipľavý eFBé status o tom aká je realita a či som sa s tým potenciálom neprerátala. Até logo!


Znenazdajky aj nové video. O tom ako s nami stena komunikovala aj že Fentimans môže mať divotvorné účinky na psychiku jedinca je toto video. Aj o mne. A nie je to reklama na nič, priznávam, dobrovoľne placementujem tieto super veci do svojho vizuálneho vnímania, tak si to užite a dajte vedieť čo vy na to. Ďakujem Cibiscuitovi, že mi bol hľadáčikom i trpezlivým shutterom. 8 hodinový render snáď stál za to. Keď sa pýtate prečo osem hodín, lebo som debilka, tvor lenivý a asi jediný človek na svete, čo robí stop motiony z fotiek o veľkosti 6000×4000 pixelov v najvyššej kvalite, well done Dominika.
[youtube https://www.youtube.com/watch?v=AOX2pwh2Mj4?rel=0&showinfo=0]

  #dnesnosím  
Viete čo sa mi minule stalo? Išli sme tak so setrou do kina na tú citovú vydieračinu s názvom Me Before You. Tajne milujem Emiliu Clark, takže žiadny hejt odomňa nečakajte, no potom ma sestra zatiahla do New Yorkeru a tam som objavila úplne mega stopercentne bavlnené tričká s vreckom (ľúbim tričká s vreckom) a tak som hneď zhrabla XSká v troch farbách a hotovo. Sestra zhodnotila, že je to najväčší šit a handra, sto ľudí_dvesto chutí. Ak si aj vy idete takéto tričenká, cena 4,95 vás nezarmúti isto. Moja sukňa alá študentka anglickej internátnej školy je tu medzi nami už stará známa a sandál starší ako ľudský vek taktiež. Značky Snaha Jaromeř, aj po 487 rokoch vyzerá ako nový. Kedysi tie botičky stáli riadne za to. A hentie piny čo mám pripinené na vrecku mi odporučila šikovná ebay snorička a pre mňa prvá dáma slovenskej fešnblog scény – Svartsvanur.

Fotil Cibiscuit

Pred dotazníkom som si myslela, že ma tu skoro nikto už ani nečíta, ono to zvádza človeka k takým myšlienkam, kedže komentáre na blogoch umierajú, no po dotazníku už istoiste viem, že číta a nie málo, čomu sa fakt teším. Vaše otázky a odkazčeky budem isto zahŕňať do článkov, občasne mám uhorkovú sezónu v písaní a v auguste sa môj svet bude točiť hlavne okolo práce, takže všetky tie vaše podnety len uvítavam. Čo myslíte, bolo by lepšie deliť to tématicky alebo nahodiť random 10 otázok nech je to pikantnejšie?

19 thoughts on “VIDEO – Wrap it up!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *