Všetko sa dá zjesť.

Moje uplynulé dní vyzerali asi nasledovne: škola, ginko, husle, husle, husle, spánok, škola, husle, husle, zápočet, husle, husle, káva, husle, husle, husle, fotenie, husle. Trošku som reorganizovala priority na dobu neurčitú, takže veľa času, teda popravde žiadny už na blog neostal. Dokonca namiesto podradných televíznych programov pozerám prednášky z elektrotechniky a to už je čo. Tak by som vám to tu chcela trošku vynahradiť nádielkou v podobe fotografického materiálu z dielne Vrabčiaka (fbpage ale nemusíte tam klikať, ajtak tam nič nedáva).
Porcelánovú bundičku šľahnutú folklórom (ktorá vo mne evokuje cibuľkové taniere) (ktorá vyzerá v skutočnosti lepšie ako na obrázku, všetky palce hore) som vám už ukazovala pred pár dňami i tu, stihla som ju párkrát prevetrať a ono je to asi väčší pútač zrakov ako lakovky, že fakt. No mne sa preveľmi páči, takže určite nezostane na vešiaku visieť úhorom.
Okrem iného, veľmi ma teší grejpovský čiastočný line up a moja radosť exponenciálne rastie s každým ohláseným menom. Klaxons, La Roux, Le Payaco, Bombay Bicycle Club.. blablabla. Teší ma to sťa prvé fialky na typickom spote pri škôlke, juuu!

Le Payaco – Všetko sa dá zjesť
[youtube https://www.youtube.com/watch?v=DGAoZ_hbqVg]


Porcelain Jacket//Porcelánová bunda (link), shirt//košeľa (link) – sheinside; jeggins//džegíny – clockhouse; papučky – H&M; watch//hodinky – daniel wellington

36 thoughts on “Všetko sa dá zjesť.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *