„Žijeme v uzavretých izbách plných tajomstiev.“

Keď už som vám to sľúbila, tak je to tu. Aj keď to ide na úkor trojfázových harmonických obvodov, ktoré budem musieť dokopať hneď po dopísaní tohto dojemného článku. Lebo to je tak.. Po dvoch týždňov ala ružová záhrada som dostala takú otcovskú facku od študentského života a bola nútená vypracovať si skúškový harmonogram. Je desivý, ale ak ho dodržím, tak o 15 dní si budem môcť užívať bezbrehé a bestresné voľno s ružovými okuliarmi included, a to za to stojí, že?

Chvíle študijnej temnoty mi včera spríjemnila Štofka, keď mi poslala link na live Coldplay koncert, takže sme si takto spoločne s mojou najobľúbenejšou architektkou a najobľúbenejšou informatičkou na linke Praha-Algebra-Urbanizmus-Košice-Elektrotechnika-Glasgow nechali vylepšiť náladičku pôvabným hlasom Chrisa Martina, čo viac si môže mladá študentka priať dovoliť cez skúškové. Nič a predsa všetko!

Okrem iného, dnes ako som na fb načrtla, že by ste mi mohli dať nejaké otázky, netušila som, že môj ask.fm doslova zahorí. Padla aj veľmi konkrétna otázka, že či ukážem moje šťastio na blogu. Veru ukážem, veď aj vďaka nemu je môj skúškový.svet trochu viac znesiteľnejší, opekané cestoviny s kuracím mäsom chutnejšie, blízka budúcnosť žiarivejšia, nočná obloha nad kavečanmi jasnejšia ba aj čili pálivejšie. Proste topness. Žasnem koľko dojemnosti sa berie v mojej chladničkovskej duši. No nazad k podstate veci, ukážem čochvíľa, ajtak najzvedavejší stalkeri už videli,pff.

Ku výživnému citovo zafarbenému textu prihadzujem aj za hrsť, čo hrsť, plné priehrštie fotiek. A vy čo?kabátik ala pseudožupan (link) – sheinside
šaty – sheinside
okuliare – choies
klobúk – choies
žilnatina – od prírody
leukoplasty – IKEA
fotky – cibiscuit

19 thoughts on “„Žijeme v uzavretých izbách plných tajomstiev.“

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *