2in1: Obsesie II. – Ponožková + Pozostatky leta.

Takú som mala chuť včera pridať ponožkový bársaký článok, no zápočet z umelej inteligencie a kúpená letenka do Finlandie (sh*t is getting serious, right?) totálne zatienili moje hriešne chúťky. Dospievam alebo čo? Ale nie, nepreháňajme zas, len som si tak nežne vstúpila do svedomia.

Ako je možné vypozorovať, hlavnými paradigmami môjho života sa pre toto obdobie stali škola&erasmus, takže sa nečudujte, ak o tom budete čítať dookola a alokooda. Aj ja o tom čítam žijem dookola. Celý svet sa mi krúti na fínskej vlnovej dĺžke, trochu si to užívam, no sužuje ma páru problémov vecí, ktoré treba vyriešiť (popravde je ich asi milión, ale nateraz spomeniem aspoň dve, ktoré súvisia s blogom a s ktorými mi viete pomôcť):
potrebujem sa zbaviť hŕby oblečenia, čiže som poznižovala ceny a kľudne sa i s vami dohodnem, lebo ehm doma som dostala ultimátum, že pred odchodom musí byť moja izba tip top vyprataná, takže ak mi to pouľahčujete, nebudem sa sťažovať. Sľubujem, že výťažok pôjde na poctivé explórovanie Škandinávskeho polostrova, i grandiózne video vám prisľúbim, i pohľadnicu pošlem ak chcete! Prípadne salmiakki (čierny humor, doslova)!
– rozmýšľam čo s mojim virtuálnym kútikom živej mŕtvej prírody, rozumej blogom, v obdobiach temna a polárnych nocí. Isté je, že takto ako je to teraz to nebude možné (asi). Jeden nápadík by tu bol, ale to je taký ten nápad typu pletiem si na seba bič sto bičov. Teda… Chcela by som robiť vlogy typu how’s it goin‘. Ale určite si pod tým nepredstavujte klasický posed pred webkou a klábosenie o tom koľko vločiek spadlo dnes v meste Vaasa, chcela by som to poňať nejako kreatívne, spojiť hovorené slovo (tipy, triky, fínčina, fíni, zvláštnosti) s videami a fotkami (na štýl mojich letných videí, veď to poznáte) a do toho ešte zakomponovať moje denné strasti, nejaké info o škole a tak.V podstate veľmi výhodná vec, nemusela by som do 167 konverzácií odpisovať ako sa mám a koľko snehu dnes nasnežilo ako sa žije kybernetke v krajine tisícich jazier, druhá seč dvojsečnej zbrane je strach, že čo na to svet a vy. V mojej hlave to vyzerá veľmi zaujímavo, no bojím sa trošku reality, vy čo si o tom myslíte?

Kľudne povedzte, nehanbite sa, a ak nie, tak aspoň let’s have obrážteky z cyklu ponožkovej obsesie. Lebo medzi mojim vekom a infantilnosťou ponožiek je prudká nepriama úmera. Noa čo!


Lentilkové ponožky nájdete v cukrovinkách tuto.


Mývalovia boli ulovení v F&F.


Mašličky z Tezenisu.


♥♥♥♥♥ z Gate.


Zajačice taktiež v F&F.


Ďalšie ♥♥♥♥♥♥♥ z Gate.


Moje prvé šťastné ponožky z Urbanluxu (aj keď u mňa sú podľa mňa všetky šťastné), ale teda prvé, čo sa tak aj oficiálne volajú.


Infantilnosť roka z Gate.

Po ponožkovej obsesii vám ponúkam závan leta, fotky fotené v júli, vďaka mojej pseudoskleróze som na nich pozabudla a vyhrabala ich v teraz, v polke novembra, whynot. 


Overal – Sheinside
Okuliare – Choies
Botky – H&M
Kabelôčka – Yesfor

FF – fotil Filip

29 thoughts on “2in1: Obsesie II. – Ponožková + Pozostatky leta.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *