Quiet soul.

Postrehy uplynulých dní:
– choďte do kina na Gone Girl, skoro som sa pototo od strachu a verím, že nabudúce mi už nikto nedovolí vybrať film,ale inak veľmi kvalitné! Teda minimálne mnou to otriaslo a ešte bude otriasať nejaký ten piatok.
– čo znamená posun času o hodinu pre blogerku.dnešných.dní? Obrovský problém tretieho sveta alebo aj slnko zapadá už o 16:30 (ifyouknowwhatimean), raTujme sa milé spolublogerníčky.
– nie je únava, ktorú by nevyriešili tri kávy alebo aj keď to takto pôjde ďalej, v žilách mi miesto krvi bude prúdiť podľa.cibiskita elixír života
– keď v noci neviete spať, nikdy nie je taká neskorá nočná hodina aby nemohla byť ešte neskoršia
– keď ťa život omrzí, viac ako treba, zober si nôž a odrež si… kúsok chleba. (#deep)

Neviem ako zmenežovať prídel fotomateriálu do blogu. Fakticky. Dnes vám síce ponúkam takmer čerstvé ešte teplé rožky fotky, no v zálohe mám asi tak milión fotiek z Prímorska, jeden post z Budapešti, nejaké Košické ešte z augusta a septembra. Jojooj ale však internet veľa znesie, i chaosu,či?

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=8UDo2km9YDs]


Kabát (link) – Sheinside
Kabelka (link) – Sheinside
To.podtým – bezpredmetné
Boty – Toms

Fotil Tibor, akoinak. 

Ešte ku destinácii fotiek, mostu tuto v KE som sa na fotenie vyhýbala ako čert kríža, no nastal osudový deň a pre zrakberúci západ slnka som prekonala svoje vnútorné boje a dali sme to! Aj keď moju vnútornú hladinu alfa ešte stále dokážu prekvapiť nevraživé pohľady mladých sebavedomých žien. No myslím, že tentokrát to stálo zato, Tibor sa pochlapil a aj zo životom,školou a absenciou spánku trestanej kybernetky vyžmýkal to najlepšie, čo vedel. Iba žeby…?

41 thoughts on “Quiet soul.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *