Alkoholy.

Viete ako som vám spomínala, že budem nosiť už len sukne? Tak toto nebude ten prípad teraz. Nazvime to výnimkou,ktorá potvrdzuje pravidlo i keď doteraz nerozumiem čo tým chcel autor povedať.
Musím vám povedať,že kým mi tie moje kvetnaté gate došli, v našej škole sa to hmýrilo flórou na nohaviciach kde sa človek pozrel. Kedže tam však už nechodím, beztrestne si ich nosím po svete a utržujem priam kuriózne pohľady okoloidúcich dôchodkýň.

Ďalší problém s ktorým sa potýkam (okrem srdcervúce príbehu kvetinových gatí) je fakt, že si neuvedomujem, že mám prázdniny a mám vážnu obavu,že ich premárnim. A ja ich teda rozhodne nechcem premárniť! Ani prespať, ani preinternetovať, ani prerozprávať sa s porcelánom rozumej jediné povolené Alkoholy sú tie od uja Apollineira.

 Budem teda:
– vstávať o 9.06 – je to taký optimálny čas, ani skoro že osem, ani neskoro že desať
higlight prázdninových predsavzatí – budem si chodiť ráno na trh. Po jahody! Aby som tomuto predsavzatiu ubrala na patetickosti, tak nie akože  každý deň tam budem cupitať v mene jahodovej únie,ale podľa potreby. Tento skvostný bod mi skrsol v hlave už ako sme išli tak maturantsky žobrať peniaze do mesta a prechádzali sme aj cez trh na Dominikánskom námestí. No a kedy inokedy má človek čas ísť doobedu na trh ktorý je len doobedu? Cez prázdniny a na dôchodku.
– budem počúvať a objavovať veľa novej hudby
– budem sa bicyklovať na mojom starouškovi, ale len po rovine asi, teda nie asi,ale určite. Lebo však má už svoje roky. On i ja.
– budem zas chodiť do knižnice a pokračovať v zaplňovaní knižničných preukazov na maximum
– kedže mám novú lásku s clonkou 1,8 a 50timi milimetrami, budem robiť videjká do môjho nového projektu – 120 DAYS of SUMMER, nieže ma niekto predbehnete! Alebo aj predbehnite, ja sa rada pozerám aj na cudzie zdokumentované životy. Antropologička od kosti, čo vám poviem.

Šesť bodov nie je veľa,ale myslím, že pre prvý oficiálny prázdninový deň stačí. Netreba si nakladať zo začiatku veľa a ešte k tomu predsavzatí. Zoznam však určite budem rozširovať. Čo by ste mi poradili vy alebo čo zaradíte teraz či potom do svojho pomyseľného zoznamu? Alebo čo čítať a počúvať? Teším sa na tipy a triky, lebo už len čítať čo ste mali na raňajky bolo viac ako osviežujúce!

Tričko-Hennesko&Mauritzko,Sačko-TallyWejl,remeň.na.ruke+náhrdelník-RingsAndTings,Nohavice-Choies,Boty-Gate,Okuliare-ebay

Pôvodne som váhala, či publikovať už dnes, aby som vás príliš nevyšokovala toľkou aktualizáciou. Snáď ste to prežili. :}

Chcela by som vám ešte povedať, že je tu stále DAVAJHETka a keď sa nezapojí ešte 9 ľudí tak nebude platná čo by bola celkom škoda, tak sa prípadne zapojte ak máte chuť na dva kliky alebo ak ste zapojení, povedzte o nej napríklad kamoške, aj ja poviem! 😀 

47 thoughts on “Alkoholy.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *