Brick by brick, KREK by KREK.

  • Niekedy mám chuť tu napísať niečo mega odveci, napríklad slovo UHORKA a že čo by ste mi na to povedali. Dnes však nebude tá osudová chvíľa, tak ako dnes nebol deň, kedy som si vyčistila topánky alebo deň, kedy som si konečne vyleštila okuliare. Cez tie džabanice už ani poriadne nevidím joj. Nevadí.
  • Do dvoch týždňov sa musím naučiť musím naprogramovať samoobslužnú pokladňu THEY SAID. Stoja mi z toho vlasy dupkom už nejakú tú hodinu. Zatiaľ sa však ukľudňujem maslovými biskitmi a klasickou hudbou, lebo toto je zlo. A väčšie zlo je už iba clo. 
  • Dnes som poskytla z čírej lásky a empatie tento skromný priestor na mojej virutálnej plantáži mladým nádejným chlapčiskám z KREKu, lebo však ľudia by si mali pomáhať. A tak dnes má na blogu premiéru taška na ovocie model Krek. Čoskoro bude aj another Davajhetka o nejaké tie kreky, ovplyvnená tak trošku mojou bodkovanou mániou, ale to už som prezradila viac ako som chcela, ale tak ako sa hovorí.. zostaňte naladení! Kebyže chcete očekovať, majú aj iné tašky ako na ovocie. Napríklad na zeleninu alebočo. Tuto shop a tu fejzbuk. Lebo vraj je vo vzduchu nová kolekšn!
  • Najkrajšie české slovo: KOSTIČKY. ifyouknowwhatimean, akože malé kocky, kocôčky, kocičky. Lingvisticky sa roztápam vždy keď to začujem.
  • Gifká majú asi 20MB každé, takže ak budete trpezliví a počkáte kus tak ich uvidíte bez toho aby sekali alebočo aaa ak mi niekto prezradí spôsob, ako urobiť takéto gifko tak, aby nebolo škaredé a malo menej ako 1MB, ja to urobím, fakt. 
  • Pustite si pieseň tematickú.
  • Dnes vyšiel Dillon nový singel a včera Arctic Monkeys nový klip ku Arabelle, kebyžechcete.
  • Pravda dňaDonekonečna tu budem chodiť, v bludnom kruhu virtuálneho života. Ak neveríte, môžte sa zajtra prísť pozrieť, či som prestala.

Chodiaci kabát – druhá ruka
Taška na ovocieKREK clothing
Džegíny – Clockhouse
Sveter(tuná) – Persunmall
Okuliare(tuná) – Choies

23 thoughts on “Brick by brick, KREK by KREK.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *