„Nie je káva ktorá ma z teba preberie“ – they said.

Úvodom:
Vo februári som sa nepretrhla veľmi od aktivity, tak sa to ešte pokúšam dohnať posledný deň! V uplynulých dvoch týždňoch som enormne vyčerpaná napriek tomu, že chodím skoro spať. Ja neviem či je to tou školou alebo čo, ale dáva mi to riadne zabrať. Inač si neviem vysvetlíť to,že idem spať o siedmej večer a zobudím sa ráno. So hardcore,že..

K vizuálnej zložke:
Odkedy som minule obula Vansy, normálne ich neviem zuť! Veď to je pohodlnosť roka! Nechápem, ako som mohla vôbec vykročiť bez nich z domu. Niežeby boty, ktoré normálne nosím neboli pohodlné, no toto je pohodlie level skejty, však to možno poznáte. Tieto síce nie sú odpannené doskou pod nohami ako Dolliny, no počasie sa zlepšuje, tak ktovie na čom si zase haksne dolámem.
Ďalej kabátec (odkažtek) ste tu ešte nevideli a sľubujem, že to je už posledný. Blbosť, klamem, ešte vám ukážem minimálne jeden z berlínskeho sekáča, čo som si dala skrátiť a vyzerám v ňom ako vandrák, ale keď ja to rada takto. Každopádne, som zásobená na pár rokov dopredu.
Taktiež som baretku.k.hlave.temer.prirastenú vymenila za pseudobeanie, perfektne to skryje… všeličo.

Podivnosti:
Minule mi niekto do asku hodil link na holku, čo si sťahovala moje fotky gesichtu z instagramu, hodila do stredu ružu a písala,že je to ona a také srandy tam hádzala, popisčeky, texty z profilu atď, taká fejková zmes..  [Týmto by som ju chcela pozdraviť, kedže na 5948milión percent to tu číta, kedže ma má prelúskanú spravazľava zpixelunapixe.] Ako nechcela som to tu rozmazávať a horekovať, no slečna sa ani neunúva odpísať a to som nepísala prudkoškaredé veci.. Chápem, že je to riziko internetu, môžem si za to sama, že som netový exhibicionista a nie je to prvý krát čo sa také čosi deje mne alebo hocikomu, no keď som to videla, dosť ma to i vydesilo. Budem musieť prehodnotiť čo ďalej so životom virtuálnym a ešte viac sa zamýšľať nad každým postom alebo fotkou čo hádžem do vôd internetu, lebo.. Internety nebezpečné sú [zas som objavila teplú vodu], vy čo si o tom myslíte?Pseudobeanie/Čapica-randomdiystoročnýšit
Coat/Kabát(link) – sheinside
Pullover/Svetž- Merona
Pants/Vínne gatä- Denim & Co
Sunglasses/Muchapuk(link) – choies
Shoes/Boty – Vans

25 thoughts on “„Nie je káva ktorá ma z teba preberie“ – they said.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *