BUDAPEST V. – 3 WAYS TO WEAR: PLAID TRENCH SLIM COAT III.

Pôvodne som mala v pláne nastoliť vysokú blogerskú morálku a aj by bolo čo publikovať, no moje plány skrížil výlet do Banskej Štiavnice (zas), chabé internetové pripojenie plus moja pozornosť sa jednoducho sústredila viac tým offline smerom a teda povedala som si, že morálka pár dní počká. I tento článočok kebyže si fotomateriál nepripravím doma, neviem veru či by vznikol.Bystré oko pravidelného čitateľa možno pobadá, že tretí diel fenomenálneho seriálu má ročné oneskorenie. Lebo lepšie neskoro ako nikdy. Snáď touto pochabou frázou aspoň čiastočne ospravedlním moju (ne)svedomitosť. No taktiež nemám rada veci nedokončené a tak i v najbližších týždňoch môžete pomedzi veci súčasné čakať aj články dávno zabudnuté, teda aspoň tie, ktoré za to stoja.

Ak by ste si mysleli, že tento kabátik bol pre mňa iba sezónnou záležitosťou – veľký omyl! Tak ako ma bavil pred rokom, bavil ma aj po príchode z Fínska (hoc jeden deň, lebo potom nastali enormné horúčavy) a už sa nemôžem dočkať jesene, keď ho budem môcť zasa oprášiť.

Fotky boli fotené temer pred rokom v Budapešti, v tento deň tam bol nejaký divoký festival a jedna obrovská niekoľkokilometrová ulica bola celá odstavená a ľudia na nej v menej vody a vyššieho dobra popíjali kadejaké elixíry života od rána do noci. My s Cibiskitom sme tento deň strávili na bicykloch – naj vec na svete pri skúmaní cudzieho mesta, verte mi!

Kabátik – už vypredaný, z Oasap
Sveter – 2nd_hand
Džegíny – nech im je zem ľahká – Clockhouse
Boty – Vansky
Fotil – Cibiscuit

Z návratov do minulosti mám pripravenô na každú septembrovú nedeľu jeden cestovateľský článok – (Fínsko, Filipíny, Švédsko, Fínsko) a z návratov do blízkej minulosti ešte isto budete počuť o Miláne alebo aj o tipoch pre cezpoľných, že kde zájsť na kávu a estetické potešenie v Košiciach. (lebo spriaznené duše umelecké sa ma na to pýtajú v správach, tak reku prečo_nie) 
Majte peknú nedeľu!

Predošlé časti:

15 thoughts on “BUDAPEST V. – 3 WAYS TO WEAR: PLAID TRENCH SLIM COAT III.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *