Bulgaria II. – Road Trippin‘

O tom koľko sme jedli a koľko sme fotili už viete. No jedna vec visí vo vzduchu. Konkrétne výlet do Burgasu. Celé to bolo natoľko kuriózne, že sa to nedá ani hodnoverne popísať. Už len ten mikrobus, v ktorom vám nebolo všetko jedno. Ak niekto predbehol vodiča, on mu to poctivo vrátil! Keď sme dorazili živí a zdraví, rozhodli sme sa nájsť nejaké obchodné cetrum, kedže Burgas je kozmopolitné mesto nič iné sa tam hľadať ani nedalo. A tak sa začala strastiplná púť pešky ulicami Burgasu. Našli sme akurát tak potraviny a supermarket – viva la nokia GPS! Potom sme sa rozhodli ísť na to inak a zadali do vyhľadávania obchodné centrum Galeria a dali si GPS pre auto, kedže pre autá to teta hovorí nahlas. Vzdialenosť medzi nami a centrom bola stanovená na 6 kilometrov. Povedali sme si, okej, ajtak nemáme čo robiť a tak sme sa vidali za vábivým hlasom NOKIAckeho dží-pí-eska. Keď sme sa ocitli na moste pre rýchlostné cesty, došlo nám že je niečo zle. Po troch prejdených kilometroch sme napokon zastavili dievčinu, ktorá sa aspoň tvárila že vie anglicky a opýtali sa na nejaké to info. Nasadli sme s ňou do bulharského autobusu, doposiaľ neznámy pojem, no na jedno veľké šťastie bulharská hromadná doprava je oveľa premyslenejšia a nikdy nedostanete pokutu! V každom autobuse je totiž teta čo predáva lístky, body navyše získava za toto Burgas.
Keď sme reachli našu final destination nedokázali sme tomu ani uveriť. A tak sme strávili páru hodín v Galerii, nechali sa napraviť v masážnom kresle, pili ľadovú čokoládu [najlepšiu zatiaľ], pobehali všetko čo sa dalo počnúc Zarou, H&M a končiac Bershkou.Po tých skoro 4 kilometroch som usúdila že je prinajmenšom vhodné kúpiť si tu niečo a tak to neostalo len pri slovách. Ulovený materiál uvidíte v iných postoch!
Mali sme so sebou aj Canon no až k smrti sme sa ufotili koľko máme fotiek, že skoro žiadne. A tak aspoň fotky z another večera na pláži so šatami z oasap.com!

Red Hot Chili Peppers – Road Trippin‘
 [youtube https://www.youtube.com/watch?v=11GYvfYjyV0]   

9 thoughts on “Bulgaria II. – Road Trippin‘

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *