Norwegian Wood.

Po ťažkých dňoch upratovania, samozrejme ako za trest aj na moje meniny uplynulé, sa konečne hlásim s fotkami z košického vzduchu. Neboli skoro vôbec v pláne, no do karát nam hral západ slnka a parádne svetlo, tak prečo nie? Ako inak, fotil ich Vrabčiak s mojím milovaným [teda jeho, ja ho iba milujem] objektívom ak by vás to zaujímalo [asi aj hej kedže v komentároch často padajú otázky ohľadom fotovýbavy]: 50 mm f/1,8 od canonu [čítaj: kaňonu]. To že fotky fakt neboli v pláne vidno na mojom čisto pure nature [pjur nejčr] ksichte, ale s tým si už dlho hlavu nelámem. Čím som staršia tým menej toho na seba džabem a Vrabčiakovi sa to tiež pozdáva [asi].
Okrem upratovania, náplňou práce mojich uplynulých dní bolo: rezanie, strihanie, vystrihovanie, vymýšľanie, lepenie, zháňanie, jedenie 86% čokolády [ak sa to ešte dá nazvať čokoládou] a  pitie meruňkového bieleho čaju [ako vidíte,závislosť ma neopúšťa]. Čo vzniklo z tejto vražednej kombinácie sa dozviete možno čoskoro a možno neskoro.
Taktiež sme včera v letnom kine [festival Leto v parku] zhliadli  s Vrabčiakom film Intouchables a veľa veľa sme sa smiali, odporúčame! Letné kino je takisto od včera do neviemkedy pred auparkom a zajtra dávajú Nevinnosť, ktorú sa tiež oplatí vidieť [myslím tú českú, nie americké odrody o uchylných telocvikároch a nadržaných roztlieskavačkách].
A ak sa vám náhodou zdá, že v tomto článku je príliš veľa zátvoriek, asi máte pravdu.

20 thoughts on “Norwegian Wood.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *