DIY IV. – Môj paralelný svet.

Do ktorého si tak občas unikám.
A ako sa spájajú dva paralelné svety?
Návod:

1. To si vezmete jeden ľubovoľný karisblok, podľa vašej potreby a  pomocou samolepiacich papierikov si oddelíte extrasuperšpeciálne dôležité veci. Takto navodíte dojem puntičkárstva. 😉 Tento dojem budeme neskôr potrebovať, preto si dajte záležať. Čím viac papierikov tým lepšie.
2. Dojem puntičkárska treba dostať do podvedomia, o to viac ak puntičkár nie ste. [Samozrejme rodení puntičkári to budú mať ľahšie.] Na druhú stranu umiestnite rozvrh alebo čosi dôveryhodné a pokračujte ešte pár ďalších strán. Najlepšie je pokračovať matematikou, chémiou a tak..
3. V treťom bode nastáva zlomový okamih. A tu sa ukáže aká silná bola vaša príprava puntičkára – začiatočníka. Do poznámok od slovenčiny pridajte malú kresbičku absolútne nekorešpondujúcu s danou tému. Podotýkam ABSOLÚTNE. Mala by byť nakreslená perom, aby sa neodlišovala farbou od textu. Takto si pripravujete pôdu pre ďalšie prejavy paralelného sveta. Toto bolo len ako abstinenčný príznak,ktorý ste tak trochu potláčali. ;D 
4. V duchu tretieho bodu pokračujte ďalej a svoje kresbičky rozširujte. Pridajte ich pár do praktických cvičení z chémie či do angličtiny. Dbajte na používanie pera.

5. Ak sú vaše perové kresbičky už dostatočné veľké a máte dostatok odvahy, skúste pridať k poznámkam od chémie niečo na pol strany a poriadne ceruzkové!
6. Keď už ste raz začali ceruzkovať, neprestávajte s tým! Ceruzkujte všade! Do matematiky, slovenčiny, angličtiny, fyziky, nemčiny, chémie, literatúry! 
7. Vrchol ceruzkovania spoznáte práve vtedy, keď sa vám vedľa strany slohu z nemčiny neobjaví  ďalšia strana slohu z nemčiny,ale portrét spolusediaceho. Toto si už ale vyžaduje veľkú dávku ignorancie voči vyučujúcemu a výkladu. 
8. A ak sa na vás z toho puntičkárenia niečo nalepilo a oplývate veľmi veľkou dávkou trpezlivosti, môžete operovať. Trebárs aj celú stranu. Ale toto nebude práca na jednu vyučovaciu hodinu. Ale tak na týždeň.
Týmto sme ukončili zjedonocovanie dvoch svetov. Tak vám želám veľa šťastia! ;D
A ako to dopadlo u mňa?
Potom sa môžete pochváliť ako vám to šlo? ;))))

15 thoughts on “DIY IV. – Môj paralelný svet.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *