G_rape me, my friend.

Tento rok som plánovala vyhnúť sa všetkým hudobným festivalom. Že proste NEIN. non, nejdem, nestíham, nekúpim si lístok! No a potom mi v dží_maily pristála ponuka. Ponuka s krycím názvom – ak odmietneš si fakt blbá.
Aj keď letíš štrnásteho o polnoci domov z Milána.
Aj keď vlak do Piešťan ide o 4:04 ráno.
Aj keď si budeš musieť pichnúť kávu do žily asi.
Moja festivalová duša plesá v duchu mladosť – radosť (ešte sa na to cítim), slovo dalo slovo a tak sa v sobotu vďaka slečne nositeľke dobrých správ Veronike ZOOTovej ocitnem na Grejpe, kde budem rozdávať radosť a svetový mier, možno niekoho poteším i odznačikom či zľavovým kupónom (a tajne dúfam, že i na Grejpe budú tetovačky) a tak. Okrem mojej imaginárnej radosti tam bude i opravdická Výdejna radosti, takže ak si zo ZOOTu niečo v priebehu týždňa pred festom objednáte, môžete si to vyzdvihnúť na Grejpíku, čím spojíte príjemné s užitočným príjemným, čo sa vskutku môže hodiť tým, čo niesú z ČR či našeho hlavného mesta.


Kedže ako som už vyššie naznačila, v prvý deň festivalu budem ešte v Itálii, na festival dorazím (ak so Smelým nezaspíme vo vlaku a neodvezieme sa do Bratislavy) okolo pol desiatej ráno a pevne verím, že stihneme slovenské mliečne raňajky (čo je mimochodom parádny nápad a virtuálne tlieskam) a som rada, že sa konečne budem môcť zúčastniť aj tých kreatívno_zaujímavých podivností alá urban markety a iné intelektuálne šialenstvá, na ktoré som sa furt v sobotu chystala, no horúčka noci piatkovo_festivalovej (ifyouknowwhatimean) mi vždy skrížila tieto ušľachtilé ciele. Okrem José Gonzáleza, MØ, Katarži a iného audiovizuálneho potešenia, mojou supertajnou misiou bude vás informovať o tom ako to tam vyzerá a čo sa zaujímavého deje navôkol a samozrejme teda i v ZOOŤákovskej ambasáde cez moje a_sociálne siete – FB a instakilogramy.

Ak ste ešte neprestali čítať a idete na Grejp a našli ste sa aspoň v jednom z nasledujúcich bodov:
– chcete ochutnať fínske Salmiakki (ja to fakt vezmem so sebou a znechutím pol festivalu)
– máte nezadržateľnú túžbu ocitnúť sa v MOJOM GREJPOVSKOM VIDEU (veď to poznáte, niečo na štýl mojich letných)
– chcete zistiť kto sa v skutočnosti skrýva za týmto pochabým internetovým denníčkom (viem, že sa vás páru nájde)(ja som inak mega hanblivá v týchto témach, takže to bude pre mňa duševná challenge haha [naozaj som napísala haha?])

…tak zanechajte koment alebo správu na fejzbukoch alebo na insta alebo pošlite holuba, dymový signál alebo čo a kľudne aj počas festu, budem celú sobotu školoonlinepovinná. Ťažko sa pohrávam s myšlienkou dostať do videa vás, ľudí čo to tu chodia obkukávať a čítať, pohľad z druhej strany virtuálnej reality. No uvidíme ako to nakoniec celé dopadne! Tak čo, vidíme sa?

28 thoughts on “G_rape me, my friend.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *