Útržky.

Kedže na fb som bola viac akčná ako na blogu, rozhodla som sa i vás fbfree nezainteresovaných oboznámiť a útržkami a poznatkami uplynulých dní. (I keď tam som už skoro všetko vykrákorila)
_Na moje dvadsaťdvojiny som si venovala kúštik islandského potešenia pre moje ušné bubienky, nákovky a strmienky čo teda v preklade znamená, že 25. septembra ma máte varenú_pečenú v MeetFactory v Pražke náčúvajúc éterickej bytosti Sóley (vkladám do toho minimálne také nádeje ako do koncertu Agnes Obel,ktorý ešte stále hodnotím za naj hudobný zážitok)

_Čo ťa zaručene zobudí ráno po troch hodinách spánku?
     – budík? NIE
     – divoký pes skočiac do postele oblizujúc obe oči? NIE
     – nechutná mucha čo ti vletí so izby, trieska so sebou o zrkadlo a vybrala si tvoju hlavu ako cieľ útoku? SPRÁVNE!

_Začala som sa zas učiť francúzsky aby moja bohapustá existencia nadobudla aspoň aký_taký vyšší zmysel // sedem dňový streak yeah!

_Ak ste niekedy čítali Anču Kareninovú a nepáčila sa vám filmová verzia (2012), určite si kuknite adaptáciu z roku 2013. Práve som ju dopozerala a konečne hodnoverné prevedenie dajakej knihy. Z môjho subjektívneho pohľadu by som povedala, že sa zhoduje s tým, čo sa mi odohrávalo v hlave počas čítania (atmosféra, postavy, istá dávka nudnosti) na 87%, akurát Karenin bol vo filme viac švihák ako v knihe (no ako jeho opis v knihe), no vždy lepšie ako kučeravý blonďáčik Vronskij v adaptácii s Keirou. (ktorý vo mne evokuje toto)

_Endless_backless story
Moja chrbát obnažujúca zbierka sa rozrástla o ďalšieho člena. Basic čierne tričko s odhaleným chrbtom som podvedome zháňala už hodne dlhú dobu a podarilo sa mi to napokon tuto. Nenechajte sa zmiasť farbou trička na fotke na stránke, počíhala som recenzie, riskla to a nebanujem! Vždy som také na orchestrálnych koncertoch ticho závidela Štofke.  #óótédé  
Klobúk//Hat – už ani neviem//IDK
Backless tričko//Backless t-shirt (nájdeš tu) – Shein
Sukňa//Skirt – od Shoshany
Tichošľapky//Shoes – [ejdž end em]

Fotil Cibiscuit

A vy sa ako máte?

22 thoughts on “Útržky.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *