Logické okienko.

Zmiloval sa, kábel sa nadomnou zmiloval. Alebo ani nie, využila som poznatky zo života a aspoň nachvíľu spojazdnila ten diablov prístroj.

Logika:
A: Chcem cukrovú vatu.
B: Ja nechcem, sa zababrem.
A: Práve preto…

Práve preto,že nepočúvam rady druhých som schytala modrý lep do vlasov. No a práve preto som sa zababrala kde sa dalo, ruky, nohy, nos,ucho. Pozitívum: Modrá je dobrá!

Ku návratu vody do mesta: Páčila sa mi myš.lienka. Sprvu keď som videla ničnehovoriaci plagátik som sa čudovala čo zas za výmysel. Ako chcú akože vrátiť vodu do mesta? {Pravdou je,že som si o tom nič nezisťovala tak preto taký prvoplánový pohľad na vec} No potom keď sme precházali cez Mlynský náhon, kde kedysi pradávno prúdila voda (ešte vživote som po ňom takto nekráčala), celý ten koncept namňa doľahol i s jeho myšlienkou a prišlo mi to skvelé. Okrem definície myšlienky zo stránky, ohromujúce bolo čo sa im/nám/ľuďom všetkým podarilo vytvoriť. Bez veľkej námahy, len svojou účasťou, zvedavosťou, chôdzou. Prúd ľudí. Húfy ľudí prúdili sem a tam, tam a sem a konečne mi niečo z tých akcií EHMK dalo zmysel… (btw, Muselo to byť pekné keď sme v Košiciach mali real Benátky. :})
Boli ste niekto?

Pôvodný zámer fotky naľavo bolo ukázať modrý jazyk, nevyšlo ale viete ako to. Snaha sa cení.

Klobúk:Clockhouse,Tričko:??,sukňa.krycie.meno.návlek:Chicnova,hodinky.čo.nosím.vkuse:Mexy,
aktovka.ktorú.nevidno:Gate,Zuby.na.krku:Ringsandtings
Hanblivko:  (ale pracujem na tom)
(ani som ju tu nechcela dať, takú postihnutú, ale nová zásada: minimálne jedna entuziazmus fotka /nech už je akákoľkvek/ na článok. Aby som nedopadla ako… no nebudem menovať)

Fotky z vody si viete vyklikať kade tade, no aby ste mali aspoň akú takú predstavu čo sa tam dialo, tak imaginárne vlny! Teda nie až tak imaginárne.. A vo videu to budete vidieť aj v akcii! :} Samozrejme, to je už záverečná časť náhonu (fajn, možno začiatočná,ale pre nás bola záverečnou) a ľudí je tu už pomenej, no účasť bola fakticky vysoká!

zľavičky tu konkrétne:

31 thoughts on “Logické okienko.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *