Nobody knows what’s gonna happen tomorrow..

ENGLISH VERSION
Povedali chlapci z Duran Duran a vedeli čo hovoria..
Pôvodne tu mal byť článok už včera, no čas sa mi vymkol spod kontroly a tak som doma bola v podstate asi tak desať minút čistého času ak nepočítam spánok. Alebo aj že treba si čo najviac naložiť na seba povinností deň pred maturitou, po deviatich hodinách v škole ísť na skúšku orchestra a zakončiť deň dvoma pivami namiesto poctivej prípravy, that’s me. Ale inač neviem kde sa to vo mne berie, taká hyperaktivita..
Ale o to lepšie, že až dnes lebo sa s vami môžem podeliť o moje dnešné maturitné soirré [soaré]. Ako.. čo povedať na to. Kedže aktívne kladiem pasívny odpor ku Slovensku a systémom čo tu fungujú, nečakala som že tento rok to bude s tými testami lepšie, no ale že to bude také zlé, to tiež nie. Nejako som sa s tým popasovala už,ale to čo tam tí  diletanti povymýšľali za otázky, na zaplakanie. Ako keby nešlo o to samotné certifikované meranie vzdelania, ale o dokázanie študentom že sú hlupáci. 
Okej trochu asi preháňam, ale mám z toho prudkozmiešané pocity a divne mi je z toho. No uvidíme čo zajtra a vo štvrtok, the biggest čelindž môjho života – Maturita z matematiky. Tak držte palce alebo čo..
A povedzte mi maturantkovia čo ste dnes tiež maturovali, ako vy ste na tom?

56 thoughts on “Nobody knows what’s gonna happen tomorrow..

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *